Hızlı, güvenilir, çok yönlü router: TP-LINK TL-WDR4900

kobipostasi

TP-LINKTP-LINK’in kablosuz N teknolojisine sahip en hızlı kablosuz router’ı olan TL-WDR4900 Türkiye’de satışa sunuldu. Çift kanallı (dual-band) olan ürün, 2.4GHz bandinda 450Mbps ve 5GHz bandında 450Mbps olmak üzere toplamda eş zamanlı olarak 900Mbps hızına ulaşabiliyor. 3 harici, 3 dahili toplam 6 anteni bulunan ürün, kablosuz kapsama alanını en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Büyük ev ya da ofisler için ideal çözüm olan WDR4900, hem kapsama alanı hem de yüksek hızı ile geniş alanlarda dahi online oyun, HD video gibi yüksek uygulamaları 5GHz bandından; e-posta, web tarama gibi uygulamaları ise standart 2.4GHz bandından ileterek hızı hep en üst seviyede tutabiliyor.

Kablolu bağlantıyı tercih edenler için 4 adet gigabit giriş yuvası olan kablosuz router, ayrıca iki adet USB girişine de sahip. Bu sayede yazıcı, ftp sunucu olarak çalışacak harici disk vb cihazları kablo ile ağa dahil etmek mümkün olabiliyor. 1 adet gigabit WAN, 4 adet gigabit LAN girişi olan ürün, kablolu bağlantı hızını standart cihazlara göre on katına kadar çıkarıyor.

TP-LINK WDR4900’ün içinde bulunan işlemci de çok hızlı. 800MHz hızında işlemci sayesinde daha hızlı veri işleyebilen ürün, mevcut en etkin internet protokolü olan IPv6’yı destekliyor.

TP-LINK’in tüm ürünleri gibi çok kolay kurulup kullanılabilen ürün, kutusuyla birlikte gelen Kolay Kurulum Yardımcısı sayesinde her düzeyde kullanıcı tarafından kurulabiliyor. Tek bir tuş ile (WPS) ağ güvenliği yapılandırılabiliyor ve WPA2 güvenli bağlantı protokolünü destekliyor.

TP-LINK TL-WDR4900 Eş zamanlı Dual-band Kablosuz Router’ın Avantajları

900Mbps hızında,

– Eş zamanlı 2.4GHz (450Mbps) ve 5GHz (450Mbps) bağlantı,

– Kablolu bağlantı için gigabit portlar ile 1000Mbps hızı ile muhteşem performans,
– 800MHz hızında işlemci (CPU),

– 3 adet 5 dBi harici ve 3 adet dahili anten ile maksimum kablosuz kapsama alanı ve kesintisiz performans,

– Çift USB girişi sayesinde yazıcı ve harici disk benzeri cihazları yerelde veya uzaktan ağ paylaşımına açma,
– WPS düğmesi sayesinde basit kablosuz güvenlik şifrelemesi,
– WDS kablosuz köprü özelliği ile kablosuz ağını genişletmek için köprüleme olanağı,

– IP tabanlı bant genişliği kontrolü ile her bir PC için ayrılan bant genişliği belirleme olanağı,

– Canlı Ebeveyn Denetimi özelliği ile çocuklar ya da personel için kısıtlı erişim ilkeleri tanımları,

– Fiyat: 399 TL (KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatıdır)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Deutsche Bank db-X markets 34 varant ve 5 iskontolu sertifika ihraç ediyor

Türkiye’nin ilk varant ve iskontolu sertifika ihraççısı Deutsche Bank db-X markets’ın 34 yeni varantı ve 5 yeni iskontolu sertifikası 24 Temmuz’dan itibaren Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlıyor. Yeni ihraçla birlikte Deutsche Bank db-X markets’ın piyasada işlem gören toplam varant sayısı 188’e, iskontolu sertifika sayısı 13’e ulaşıyor. Yeni varant ve sertifika […]

Subscribe US Now