Hisarcıklıoğlu’ndan anne yorumu: Anneler toplumun temel direğidir

admin

Hisarcıklıoğlu, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Fedakârlığa ve karşılıksız sevgiye, örnek isteseler sadece ‘anne’ cevabını verebilirsiniz. Anneler toplumun temel direğidir. O direk var olduğu müddetçe toplum ayakta kalır.

Kadınlarına ve annelerine gereken değeri vermeyen toplumların, medeniyet yarışında geri kalmaya mahkûm olacakları bir gerçektir.

Bizim inancımızda, anneye sevgi ve hürmet emredilmiştir.

“Annesinin gönlünü kıran büyük günah işler” bizim kültürümüzün en önemli uyarılarındandır.

Kadınlarımızın, annelerimizin aynı zamanda ekonomiye ve ticarete ellerini dokundurduklarında ne güzel bir bereketin ve başarının altına imza attıklarını da sayısız örnekle biliyoruz.

Türk iş dünyası olarak, kadınlarımızın ekonomi içindeki varlıklarını artırmanın en önemli hedeflerimizden biri olduğunu özellikle belirtmek isterim.

Bu vesile ile bizleri doğuran, büyüten bütün annelerimize, geleceğimizin inşasında en büyük paya sahip oldukları için teşekkür eder, saygı ve hürmetlerimi iletirim.

Kaybettiklerimizin de mekânı cennet olsun. Anneler Gününüz Kutlu Olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Her 2 fincandan biri 'Faladdin' için kapanıyor

Binnaz Abla isimli fal uygulamasının da kurucusu olan Taşdelen, ‘Faladdin’ isimli uygulama üzerinde profesyonel bir ekiple uzun dönem çalışma sergilediklerini, yayınlandıktan kısa süre sonra popülerlik kazanan uygulama sayesinde ise IOS ve Androit markette en çok indirilenler listesine girmeyi başardıklarını söyledi. Önceleri Dubai’de Ernst & Young şirketinde Yönetim Danışmanı olarak çalışan, […]

Subscribe US Now

Betboo