Hisarcıklıoğlu’na 365 oda ve borsadan tam destek

kobipostasi

TOB_9104Türkiye genelindeki 365 oda ve borsanın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yeniden TOBB Başkan’ı olması için verdiği imzalar, TOBB Genel Kurul Başkanı Osman Yıldırım’a teslim edildi.

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar ve beraberinde ülke genelindeki 7 bölgeyi temsil eden oda başkanları düzenledikleri basın toplantısı ile M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu yeniden TOBB Başkanı olarak görmek istediklerini açıkladı.

Hisarcıklıoğlu’na tüm oda ve borsaların desteğinin açıklandığı toplantıya; İstanbul Ticaret Odası (TO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, Gaziantep Sanayi Odası (SO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TÜGİAD Ankara, 2 bin kişiye iftar yemeği verdi

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi tarafından Kocatepe Cami’nde düzenlenen geleneksel iftar davetine 2 binin üzerinde kişi katıldı. TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın, Ramazan’ın birleşme, bütünleşme ve paylaşma ayı olduğunu,  Kocatepe Camii kompleksinde gerçekleştirilen organizasyonun bu açıdan önem taşıdığını kaydetti. Barış Aydın,  birlik  ruhunun bu ay daha çok hissedildiğini […]

Subscribe US Now