Hilton Istanbul Maslak, TEB BNP PARIBAS Tenis Turnuvası misafirlerini ağırlıyor

admin

Hilton Istanbul Maslak, 8-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek TEB PNB PARIBAS İstanbul Tenis Şampiyonası misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Hilton Istanbul Maslak, tenis dünyasının önemli etkinliklerinden biri olan TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul ile tenisin yıldızlarını ağırlıyor. Dünya sıralamasında ilk 100’den önemli oyuncuların yer alacağı turnuvada, milli raketlerimiz hem eleme hem de ana tabloda mücadele edecek.

Tenisin yıldızları, Hilton Istanbul Maslak’ta

8-13 Eylül tarihleri arasında Türkiye Tenis Federasyonu İstanbul Tenis Merkezi’nde gerçekleşecek turnuvanın oyuncuları, hakemleri, WTA (Kadınlar Tenis Birliği) yetkilileri ve Türkiye Tenis Federasyonu’nun yöneticileri, Hilton CleanStay güvencesiyle Maslak Hilton’da konaklamayı tercih etti.

Hafta içi yarı finaller, hafta sonu final maçları ile seyircisiz gerçekleşecek turnuva, birçok ülkede canlı yayınlanacak.

Salgına karşı hijyen protokolü

Lysol ve Dettol gibi ünlü markaların üreticisi Reckitt Benckiser ve dünyaca ünlü sağlık kuruluşu Mayo Clinic ile iş birliği yaparak Hilton Clean Stay programı ile koronavirüs salgınına karşı hijyen protokollerini çok daha sıkı hale getiren Hilton Istanbul Maslak, Dünya Sağlık Örgütü ve Hastalık Kontrol Merkezleri dahil olmak üzere, küresel ve yerel kamu sağlığı yetkilileri dahilinde aldığı ek önlemler ile hizmet vermeye devam ediyor.

Federasyon, yoğun hijyen tedbirleri ve hizmet kalitesi ile tam not alan Hilton Istanbul Maslak’ı tercih etti

Odaların hijyeni, ortak alan temizliği, izole alanlar, yalnızca turnuva için ayrılmış fitness salonu, oyuncular için pcr testi uygulaması ve daha bir çok detayın düşünüldüğü Hilton Istanbul Maslak’ta, diğer turnuva ve etkinliklere örnek teşkil edecek düzeyde güvenlik ve hijyen tedbirleri uygulanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

8 EYLÜL UNESCO DÜNYA OKUMA-YAZMA GÜNÜ’NDE SABANCI TOPLULUĞU ÇALIŞANLARI “KÖYLERE KİTAP ÇOCUKLARA YENİ BİR DÜNYA” DEDİ

Sabancı Vakfı Fark Yaratanlar Programı’nın 11. sezonunda Fark Yaratan seçilen “Okumak Yolda Olmaktır” projesi, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesindeki köylere kitap ulaştırmak amacıyla Nusrettin Biçer ve Abdulkadir Korkmaz’ın çabalarıyla hayata geçiriliyor. Sabancı Topluluğu çalışanları, 8 Eylül UNESCO Dünya Okuma-Yazma Günü’nde “Köylere Kitap Çocuklara Yeni Bir Dünya” diyerek Okumak Yolda Olmaktır projesine 1.000 […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx