HERO BABY, TSE COVİD-19 GÜVENLİ ÜRETİM SERTİFİKASI’NI ALAN İLK BEBEK MAMASI MARKASI OLDU

KOBİ Postası
Happy young mother feeding her baby girl with a spoon at home.

130 yılı aşkın bebek maması uzmanlığına sahip olan İsviçreli Hero Baby, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan denetimler sonucunda TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Bebek maması sektöründe bu belgeye layık görülen ilk marka olan Hero Baby, Ankara’daki iki fabrikası ve Ar-Ge tesisinde üst düzey önlemler alarak, hazırlanan kılavuzdaki kriterleri eksiksiz bir şekilde yerine getirdi. Marka, TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası ile tüketicilerine hazırladığı ürünlerin kalite, hijyen ve güvenirliğini bir kez daha belgelemiş oldu.
Hero Baby, önceliği olan sağlıklı ve güvenli üretim gerçekleştirerek, başta bebekler olmak üzere toplum sağlığına yüksek duyarlılık göstererek faaliyetlerini sürdürüyor. Pandemi sürecinde de, uluslararası ve ulusal resmi otoritelerin yönergeleri doğrultusunda, Anadolu’nun verimli topraklarından elde edilen sebze, meyve ve tahıllarla hijyen ve kaliteden ödün vermeden bebeklerin sağlıklı gelişimi için üretimlerine hız kesmeden devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HUAWEİ, EMUI 11 BETA TESTLERİNİ BAŞLATTI

Akıllı telefon ve tabletlerindeki EMUI 10 arayüzü ile kullanıcı deneyimini üst seviyelere çıkartan Huawei, EMUI 11 ile birlikte bu deneyimi daha da geliştiren adımlar atıyor. EMUI 11 Beta kullanıcı testi ile Huawei, doğrudan kullanıcıların kendisinden geri bildirim alarak, ihtiyaçlarına en uygun arayüzü sunacak. Şu anda yeni nesil tüm cihazlarında kullanılan […]

Subscribe US Now