Heradesign® ile verimliliği arttıran üst düzey akustik performans

admin

Okul ve ofislerin tasarımında akustik donanım ile gürültü kontrolü ve ses yalıtımının önemi tartışılmaz. Dikkat, öğrenme, verimlilik ve konsantrasyon gibi dinamikleri ideal değere taşımak için gerekli olan iyi tasarlanmış akustik detaylar, bu tür mekanların planlamaları yapılırken artık daha fazla dikkate alınıyor. İnovatif ve sürdürülebilir bakış açısı ile üstün performanslı çözümleri bir araya getiren Knauf, ahşap bazlı akustik sistemleri Heradesign® ile rahatsız edici tüm arka plan seslerini azaltıyor.

Gürültü çalışma ortamları yaratıcılık ve verimlilik açısından son derece olumsuz sonuçlar doğuruyor. Bu açıdan özellikle okul ve ofis gibi mekanların yapılandırılmasında dikkat, öğrenme, verimlilik ve konsantrasyon gibi dinamikleri ideal değere taşımak üzere aşırı gürültüyü sınırlayan ya da emen akustik detaylar ön plana çıkıyor. Ahşap, su ve magnezit ana bileşenlerinden oluşan Heradesign® sistemleri ile ofislere, iş merkezlerine, okullara ve diğer eğitim tesislerine akustik çözümler sağlayan Knauf; zamansız ve özgün tasarımlarıyla da çok sayıda yaratıcı seçeneğe kapı aralıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ergene Consulting bünyesine katılan yeni isim İbrahim Paksoy oldu

Ergene Consulting & HGA Group Türkiye büyümeye devam ediyor. Ergene Consulting & HGA Group Türkiye’ye katılan yeni isim, sektörünün önde gelen kuruluşlarında yurt içi ve yurt dışında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan İbrahim Paksoy oldu. Şirkette kıdemli danışman olarak göreve başlayan Paksoy, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalara Üst Düzey Yönetici […]

Subscribe US Now

Betboo