Hediyenizi kendinize göre değil, annenize göre seçin!

admin

GittiGidiyor, bu yıl Anneler Günü’nü birbirinden eğlenceli reklam filmleriyle karşılıyor. Dijital mecralardan izlenebilecek filmlerde, annelerin, çocuklarının kendi zevkine göre seçtikleri hediyelerle bile mutlu oluşu ve çocuklarına duydukları koşulsuz sevgi ironik bir tarzda ele alınıyor. Anne ve çocuk arasındaki özel bağa mizahi bir dille dikkat çeken reklam filmleri üç bölümden oluşuyor.

Reklamlarda “Hediyenizi kendinize göre değil, annenize göre seçin” mesajı veren GittiGidiyor, kampanyayı sosyal medyaya da taşıyor. “Anne sana bunu alayım mı?” sorusuyla reklamlarda kullanılan 3 üründen birinin görselini annelerine gönderenler, gelen birbirinden ilginç yanıtları #gittigidiyor ve #tamanneleregöre etiketleriyle paylaşıyor.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel indirim

“Aklınızda ne varsa GittiGidiyor’da” sloganıyla özenle seçilmiş binlerce hediye alternatifi sunan marka, Anneler Günü sürprizlerine indirim fırsatları da ekliyor. Bu yıl 14 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü yaklaşırken GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL anında indirim avantajı sağlanıyor. İndirim, 3-14 Mayıs tarihleri arasında yapılan alışverişlerde, Anneler Günü kampanyasındaki seçili ürünlerde geçerli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

'Çayda marka değeri üretim kadar önemli'

‘ÜLKEMİZ ÇAY ÜRETİMİNDE DÜNYA BEŞİNCİSİ’ Türkiye’nin çay üretimindeki başarısının dünya çapında olduğunu bildiren Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken şu açıklamalarda bulundu: “Dünya çay üretiminin 4’te 3’ünü karşılayan ülkeler arasında ülkemiz, Çin, Hindistan, Kenya ve Sri Lanka’dan sonra 5.sırada. Bunu ise yaklaşık 200 bin çay tarımı […]

Subscribe US Now

Betboo