‘Hayat Sana Renklen Dyo’

admin

DYO Boya’nın doğayı referans alarak hazırladığı yeni reklam filmi yayına girdi. Filmde, DYO Boya’nın “Renk Yağmuru” isimli kartelasında hayalindeki rengi bulan insanların mutluluğu görsel bir şölenle anlatılıyor. Kullanıcının renk seçimi konusunda yaşadığı süreci kolaylaştıran, kullanıcıya konfor sağlayan kartela “Türkiye’de bir ilk ” olma özelliği taşıyor.

Uzun bir ön hazırlık döneminin ve titiz bir çalışmanın ardından filmin çekimlerinin, Ayvalık’ın gözde ilçesi ve incisi Cunda’da yapılmasına karar verildi. Kalabalık bir ekibin bölgede çekim yapılacak noktaları araştırıp bulmasıyla birlikte dört günlük keyifli çekim macerası başladı.

Tarihi yerler, yemyeşil ormanlar, upuzun sahiller, farklı yaşam alanları, şirin sokaklar, masmavi kıyılar arasında gece gündüz mekik dokuyan ekip, bu süre boyunca yüzlerce kilometre yol yaptı ve kimi zaman drone’la kimi zaman da farklı çekim teknikleriyle rengarenk anlar yakaladı. Bu anlara kalabalık bir “cast” ekibi ve bölge halkından insanlar eşlik etti. Aile bireyleri, gençler, çocuklar…

Filmin dikkat çekici, taşıyıcı ve ögelerinden biri de kullanılan müzik oldu. Ünlü bestekar

Yıldırım Gürses’in unutulmaz eseri “Eller Eller” parçasının modern tarzda düzenlenen yeni hali filme ayrı bir enerji kattı.

“Hayat Sana Renklen DYO” sloganının kullanıldığı film FCB ARTGROUP imzası taşıyor ve seyirciyi rengarenk bir dünyaya davet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ata Yatırım’dan piyasalar için yeni bir fırsat penceresi

Türkiye’nin köklü finans kuruluşlarından Ata Yatırım, 2017 Strateji Raporu’nu yayınladı. Piyasaların mevcut durumunun yeni bir fırsat penceresi olarak değerlendirildiği raporda, en beğenilen hisseler ve piyasaların geleceğine ışık tutan öngörülere yer verildi. Akbank, Vakıfbank, Erdemir, BİM, Tofaş ve Petkim hisseleri, bir Ata Yatırım klasiği haline gelen “En Beğenilen Hisseler” listesinde kendilerine […]

Subscribe US Now

Access denied.