Hatayspor, Stad Ağ Altyapısıyla da Süper Lig’e Terfi Etti

admin

Bu yıl Süper Lig’e çıkan Hatayspor’un stadının network altyapısı TP-Link tarafından yenilendi. Antakya Atatürk Stadı’nın yenilenen networkü ve güvenli internet altyapısı sayesinde Hatayspor, Süper Lig’e her açıdan hazır hale geldi.

Son yıllarda kurumsal ağ çözümleri ile çok farklı alanlardaki kuruluşlara network projeleri gerçekleştiren TP-Link®, bu yıl 1. Lig’de şampiyon olarak Süper Lig’e çıkan Hatayspor’un stadı olan Antakya Atatürk Stadı’nın network projesini üstlendi. 3 NET Mühendislik ve Bilişim A.Ş. iş ortaklığında stadın network altyapısı TP-Link ürünleri ile yenilendi ve güçlü, güvenli bir internet bağlantısı da oluşturuldu. Böylece Hatayspor, stadı ile de süper lig’e terfi etti.

TP-Link, geniş kurumsal network ürün ailesiyle Antakya Atatürk Stadı’nın mevcut ağ ürünlerini tek bir noktadan yönetilebilir hale getirdi. Personel ve misafir ağları ayrıldı ve bulut destekli bir ağ oluşturuldu. Bu sayede tüm ağ ürünleri her yerden, her zaman akıllı telefonlar üzerinden de yönetilebilir hale getirildi.

TP-Link ağ anahtarları (switch) ve erişim noktaları ile donatılan stadda, artık daha güçlü bir ağ oluşturuldu ve her yerden internete erişilebiliyor. TP-Link yönetilebilir swtich’ler ile güvenli bir ağ paylaşımı sağlandı. Personel internet ağı için ise EAP115 model erişim noktaları kullanıldı. Hem güçlü hem güvenli bir ağ oluşturulan Antakya Atatürk Stadı, Süper Lig’in heyecanını ve yükünü karşılayabilecek iletişim olanağına kavuşmuş oldu.

TP-Link, bireysel ağ ürünlerinin yanı sıra kurumlara yönelik ağ ürünleri de üretiyor. Çok geniş ürün ailesiyle her boyutta kuruma uygun ağ çözümü olan şirket, IDC verilerine göre dünya WLAN pazarında lider konumda.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Brandon Hall Group'tan Akbank İnsan ve Kültür’e 1 Altın ve 3 Bronz Ödül!

Akbank İnsan ve Kültür, dünyanın önemli araştırma ve analiz şirketlerinden olan Brandon Hall Group’un “İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri” kapsamında farklı kategorilerde 1 Altın ve 3 Bronz olmak üzere toplam 4 ödül kazandı. Yenilikçi ürünlerini, insan odaklı hizmet anlayışını ve yüksek teknoloji kullanımını her alana taşıyan Akbank, “Brandon Hall Group’un İnsan […]

Subscribe US Now

Betboo