Güzelliğiniz Strese Yenik Düşmesin

kobipostasi

21’inci yüzyıl hayatının hızlı temposu, özellikle yoğun nüfusun hareket halinde olduğu büyük şehirlerde yaşayanları kaçınılmaz olarak stresin kollarına sürüklüyor. Kalabalık, karmaşa, trafik, ekonomik kaygı, gelecek endişesi, kişisel çalkantılar gibi birçok parametreye dayalı olan stres, bizi hem zihinsel hem de bedensel olarak etkilerken cildimize de gözle görünür ölçüde zarar veriyor. Stresin beraberinde getirdiği bağışıklık sisteminin zayıflaması, uykusuzluk gibi birçok artçı olumsuzluk; cildin hızlı yaşlanmasına, yağlanmasına ya da aşırı kurumasına, sivilce, lekelenme hatta egzama ve sedef gibi dermatolojik problemlere neden olabiliyor. İç dünyamızda yaşadığımız mutsuzluk ve tükenmişlik hissi, olduğu gibi yüzümüze de yansıyor ve cildimiz daha solgun ve cansız görünüyor. Kendimizi iyi hissetmediğimiz durumlarda, iyi görünmek de pek mümkün olmuyor.

Akne, uçuk, egzama ve sedef gibi cilt problemlerini uzun sürelerle yaşayan birçok kişi, esasen duygusal çöküntü ve stres nedeniyle bu hastalıkları yaşadıklarını öğrenebiliyorlar. İstisnasız her kadın hayatının en az bir döneminde stres ve cilt sağlığı arasındaki doğrudan ilişkiyi tecrübe ediyor. Stres sadece ruhsal dengemizi ve hayat kalitemizi değil, cildimizi ve görünüşümüzü de doğrudan etkiliyor. Cildimiz olduğundan daha solgun görünmekle kalmıyor, strese dayalı olarak zayıflayan kendisini daha yavaş yenilemeye başladığı için zaman içerisinde pek çok soruna yol açıyor.

Stresin cildiniz üzerindeki direkt ya da dolaylı tüm etkilerinden düzenli bir bakım terapisi ile kurtulmanız pekala mümkün. Strese karşı mücadelenin temelinde sizi mutlu eden şeylerle ilgilenmek, kendinizi şımartmak, ruh halinize hoşnutluk veren insanlarla bir arada olmak yatıyor. Bir yandan kişisel bakımınıza ve hobilerinize zaman ayırmak, bir yandan uzun süredir gerçekleştirmeyi hayal ettiğiniz ama çeşitli sebeplerle ertelediğiniz planlarınızı gerçekleştirmek, diğer yandan da seçilmiş insanlarla sosyalleşmek, stresin etkilerini hafifletmeye oldukça yardımcı oluyor. Bunların yanı sıra düzenli uyku uyumak, sağlıklı beslenmek ve kısa süreli de olsa düzenli aralıklarla spor yapmak da hem bedeninize, hem ruhunuza hem de cildinize çok iyi geliyor. “Kendinizi iyi hissederseniz iyi görünürsünüz, biz de işimizi iyi yapmış oluruz” mottosuyla yola çıkan İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO da stresle olan büyük mücadelenizde en büyük müttefikiniz oluyor.

FOREO en yeni ürünü yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı LUNA 3 ile ihtiyacınıza yönelik kişiselleştirilmiş cilt bakım çözümleri sunuyor. Ultra hijyenik medikal silikon temas noktalarıyla yüzünüzde yumuşacık bir his uyandıran cihaz, FOREO For You uygulamasıyla senkronize edilerek cilt bakım rutininizi kaydetmenize ve size özel yapmanıza olanak sağlıyor. LUNA 3, dakikada yaydığı 8.000 T-Sonic™ titreşimle sadece iki dakika uygulama sonrasında cildinizi derinlemesine temizleyerek kir, yağ, makyaj kalıntıları ve ölü hücrelerden yüzde 99,5 oranında arındırıyor. Ürünün arka yüzeyinde sunduğu anti-aging etkili sıkılaştırıcı masaj terapileri ise ince çizgi ve kırışıkların görünümünü yumuşatarak tazelenmiş ve gençleşmiş bir cilt sunuyor, kullandığınız bakım ürünlerinin cildin daha derinine güçlü bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor.

Normal, karma ve hassas ciltler için üç ayrı modeli bulunan LUNA 3, %100 su geçirmez yüzeyiyle banyo, duş ve hamamda keyifle kullanılabiliyor. Tek bir şarjla 650 kez çalışan (yaklaşık on bir ay) cihaz, ön yüzeyinde 16 farklı titreşim kademesi ile derinlemesine cilt temizleme yaparken, arka yüzeyinde de göz, boyun, kontur ve ağız için olmak üzere 4 farklı yüz masajı terapisi ile kullanıcısını şımartıyor.

FOREO LUNA 3 için tavsiye edilen satış fiyatı 1.599 TL’dir.

FOREO LUNA 3 yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı lansman süresince Trendyol e-mağazasında satılmaktadır. Tüm FOREO ürün serisini Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında; Sephora (Zorlu, İstinye Park, Capacity, Nişantaşı, İstiklâl Caddesi) mağazalarında mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve AlwaysFashion e-mağazalarında bulabilirsiniz.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Deri’nin Oscarları” sahiplerini buldu

Türk deri sektörüne yeni tasarımcıların kazandırılması amacıyla İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) bünyesinde, Ticaret Bakanlığı’nın destekleriyle düzenlenen 5. Detay Deri ve Deri Ürünleri Tasarım Yarışması’nın kazananları ödüllendirildi. Deri sektöründe katma değerli ihracatı daha da artırmak için yapılan 5. Detay Deri Ürünleri Tasarım Yarışması’nda, Jüri Başkanı Güven Karaca olmak üzere Demet Sabancı Çetindoğan, Feryal Gülman, Lemi Tolunay, Safa Şahin, Sedef Orman, Ruken Mızraklı, […]

Subscribe US Now