Günsan Floor serisi ile zeminlerde ve masalarda kablo karmaşasını ortadan kaldırıyor

admin

Yenilikçi ürün ve çözümleri ile sektörde fark yaratan Günsan Elektrik, yeni nesil üretim teknolojisi ile ürettiği Valta serisine eklediği Floor serisi ile Avrupa, İngiliz ve Amerikan standartlarına uygun 22 farklı elektrik ve data prizi seçeneği sunuyor. Tüm güç ve iletişim ihtiyaçlarına yanıt veren priz tasarımlarından oluşan seri, hem ev hem de işyerlerinde masaüstü̈ ve zemin uygulamalarında kullanılabiliyor.

17 bin parçadan oluşan zengin ürün portföyünü Türkiye’nin dört bir yanına ve 50’den fazla ülkeye ulaştıran Günsan Elektrik, sürekli değişen ihtiyaçlara yenilikçi ve ekonomik çözümler sunuyor.  Son olarak yeni nesil Valta serisini Floor zemin serisi ile genişleten marka, hem ev hem de işyerleri için esnek kullanım sağlayan, farklı boyda 22 farklı priz seçeneği öneriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

BTicino MyHome ile yaşam alanlarınızı kontrol altına alın

Eşsiz İtalyan tasarım ve teknolojisine sahip BTicino MyHOME otomasyon sistemi, konforlu, güvenli, çevreye duyarlı ve interaktif yapısıyla son teknolojiyi yaşam alanlarıyla buluşturuyor. Sağladığı konfor ve güvenlik ile yaşamı kolaylaştıranBTicino MyHOME, yaşam alanlarına getirdiği otomatik komutlar sayesinde tüm unutkanlıkların önüne geçiyor. MyHOME otomasyon sistemi, aydınlatmaların ve perde/panjurların otomasyonu, sıcaklık kontrolü, enerji […]

Subscribe US Now

Betboo Porno