Gripper’da ödüllerin değeri 1 milyon TL’ye yaklaştı

admin

Üye iş yerlerinin tanımladığı ödülleri, kullanıcıların mobil cihazları yardımıyla yakaladığı ve yakalarken hem eğlendiği hem de kazandığı konum tabanlı ödül yakalama uygulaması Gripper, verdiği ödüller ile büyümesine hız kesmeden devam ediyor.
2017 yılının başından bu yana 2 bin 455 yeni üye ve 52 yeni şirketin daha katıldığı uygulama, 62 bin 518 kullanıcıya ulaşırken üye şirket sayısını da 411’ye yükseltti.
Bugüne kadar yaklaşık 900 bin TL değerinde, 179 bin 904 ödül dağıtan uygulama üzerinden bu yılın ilk çeyreğinde en çok ilgili gören ödüller ise sırasıyla sinema bileti, burger, nargile, kahve ve lahmacun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HyperX Pulsefire FPS Türkiye’de

Kingston Technology Company Inc.’in bir iştiraki olan HyperXTM, oyunseverlerin bir süredir merakla beklediği HyperXTM Pulsefire FPS Oyuncu Mouse’u modelinin haziran ayının ikinci haftasında Türkiye’de satışa sunulacağını duyurdu. HyperXTM Pulsefire FPS Oyuncu Mouse’u, keskin takip için tasarlanan PixArt 3110 işlemcisiyle oyuncuların tüm performans ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Hızlı tepkime süresi için kullanılan […]

Subscribe US Now

Betboo