Golf Dondurma Genel Müdürlüğü’ne Ethem Yavuzer Atandı

kobipostasi

Golf Gıda Limited Şirketi Genel Müdürlüğü’ne Ethem Yavuzer atandı. Profesyonel iş hayatına ABD’ de Concept Worldwide şirketinde Satış Müdürü olarak başlayan Yavuzer, Golf Dondurma ailesine katılmadan önce, Kerevitaş’ ta Satış, Pazarlama ve Dağıtım Direktörlüğü, Unilever Türkiye’ de Müşteri Geliştirme Direktörlüğü ve Eczacıbaşı Holding’ te Satış ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştu.

Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Ethem Yavuzer, 1998 yılında ABD Georgia Southern University Finance dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Yavuzer 2013 yılından bu yana Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Yüksek Lisans programında Pazarlama derslerini veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye sanayisindeki iyileşme devam etti, İstanbul’da ılımlı iyileşme oldu

  Ekonomik büyümenin öncü göstergesi olan imalat sanayi performansında en hızlı ve güvenilir referans kabul edilen İstanbul Sanayi Odası Türkiye ve İstanbul İmalat PMI (Satın Alma Yöneticileri Endeksi)anketlerinin Şubat 2016 dönemi sonuçları açıklandı. Buna göre İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI, üst üste dört ay olacak şekilde şubat ayında da kritik […]

Subscribe US Now