Gıdanın bugünü ve geleceği Sürdürülebilir Gıda Zirvesi’nde konuşulacak

kobipostasi

Dünya Gıda Günü olan 17 Ekim’de gıdanın bugününü ve yarınını, ‘Gıda Sektöründe Değişim’ ana teması ekseninde tüm yönleriyle ele alacak olan Sürdürülebilir Gıda Zirvesi, Sürdürülebilirlik Akademisi ve TÜGİS işbirliğinde, T.C. Tarım Orman Bakanlığı ve FAO destekleriyle Fairmont Quasar Oteli’nde toplanacak.

“Gıda Sektöründe Değişim” teması ekseninde en yeni fikirleri paylaşmak, etkili ortaklıklar geliştirmek ve gıda sisteminin en acil sorunlarına yeni çözümler getirmek üzere sürdürülebilir gıda tedarik ve tüketimi için; tüketici davranışlarından şeffaf ve sorumlu tedarik zincirine, ambalajdan gıda atığına, iklim değişikliğinden sürdürülebilir tarıma, inovasyondan beslenmeye kadar pek çok konunun mercek altına alınacağı zirve ,Sürdürülebilirlik Akademisi ve TÜGİS işbirliğinde, T.C Tarım ve Orman Bakanlığı ve FAO destekleriyle 17 Ekim’de Fairmont Quasar İstanbul Oteli’nde düzenlenecek.

‘Beslenme’ Etkinliği 2. Yılında!

Sürdürülebilir Gıda Zirvesi 5. yılında ‘Beslenme etkinliğini 2. Kez gerçekleştiriyor. Beslenme etkinliğinde; doğru beslenme farkındalığı, yerel gıda kültürü, gastronomi, organik gıdalar, alternatif beslenme modelleri, özel risk grupları ve kamu politikaları üzerine beslenme konusu bu yılda çok boyutlu farklı oturumlarla irdeleyerek birey ve toplum sağlığının dinamiklerini ölçmeyi amaçlıyor.

İş dünyasının desteği sürüyor

Sürdürülebilir Gıda Zirvesi’nin Ana Sponsoru Yıldız Holding ve Palsgaard olurken, Altın Sponsor Barilla, Gümüş sponsor olarak CHEP Türkiye, Bronz sponsor olarak Denizbank ve Karadeniz İhracatçı Birlikleri destek verecek. Zirve’nin ana medya sponsoru NTV.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Garanti BBVA'nın yeni Genel Müdürü Recep Baştuğ

Garanti BBVA’nın Üst Yöneticiliğine (CEO) bankacılık ve finans alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip Recep Baştuğ getirildi.  Garanti BBVA’dan yapılan açıklamaya göre, Baştuğ, Garanti BBVA’nın yeni CEO’su oldu. Bankacılık ve finans alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip Baştuğ, aynı zamanda BBVA Türkiye Ülke Müdürü görevine de atandı. Gerçekleşen değişiklik, ilgili makamların onayının ardından 1 Eylül’den itibaren geçerliolacak. “GARANTİ BBVA’YA […]

Subscribe US Now