Geri sayım başladı: ASUS şampiyonları bekliyor

kobipostasi

Dünyanın Bilişim devi ASUS tarafından organize edilen ASUS 1156 Overclock Şampiyonası için geri sayım başladı.  20 Eylül?de start alacak yarışmaya dünyanın dörtbir yanından katılımcıların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. İnternet üzerinden düzenlenen ?ASUS 1156 Overclock Şampiyonası? nda INTEL 1156 soket sistemi ve ASUS tabanlı sisteme sahip olan tüm kullanıcılar 8 hafta boyunca yarışarak ödül kazanabilecekler.

Limitler zorlayacak hediyeler kapışılacak

Overclock yarışmacıları her hafta topladıkları puan üzerinden büyük unvan olan ?ASUS 1156 Overclock Şampiyonu? olabilmek için ter dökecek. İnternet üzerinden düzenlenen en büyük overclock yarışmalarından biri olan organizasyona, tüm dünyadan binlerce kullanıcının katılacağı tahmin edilirken ASUS tarafından sürpriz ödüler dağıtılacak. Ayrıca şanslı ASUS kullanıcıları da yarışmaya katılmadan ödülleri kapacaklar! www.asus1156.com adresinden tüm katılım detaylarına ulaşılabilen yarışmada 8 hafta sonunda en yüksek puanı toplayanlar ülke şampiyonu ödülüne hak kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Nokia World?de dikkat çekici yenilikler

Nokia, mobilite tutkunu insanların buluşma noktası Nokia World?de hız ve kullanım kolaylığı açısından dikkate değer gelişmeleri gündeme getiren yeni Symbian platformu tabanlı akıllı telefon ailesini duyurdu. Zengin Ovi servisleri ve uygulamalarıyla bütünleşmiş yeni cihazlar Nokia?nın her geçen gün sosyal olarak birbirine daha da fazla bağlanan, lokasyon tabanlı cihazlar ve deneyimlerle […]

Subscribe US Now

Betboo