geleceginitasarla.com Microsoft ve Habitat iş birliğiyle açıldı

admin

Microsoft Türkiye, Kodluyoruz ve Habitat Derneği’nin ortaklaşa yürüttüğü Geleceğini Tasarla programı kapsamında oluşturulan çevrimiçi öğrenme platformu geleceginitasarla.com açıldı. Ülkemizdeki dijital yetenek gelişimini ve istihdam potansiyelini desteklemeyi hedefleyen platform; “dijital okuryazarlık, Office 365, bulut bilişim ve kariyer becerileri” alanlarında hazırlanan eğitim programlarını ücretsiz olarak sunuyor.

Microsoft Türkiye ve Habitat Derneği ile hayata geçirilen Geleceğini Tasarla programı, iş arayan gençlerin dijital becerilerini geliştiren ve istihdam potansiyelini artıran ders içeriklerini dijitale taşıyor. Program kapsamında açılan çevrimiçi eğitim platformu geleceginitasarla.com; “dijital okuryazarlık, bulut bilişim, Office 365 ve kariyer becerileri” eğitimlerini ücretsiz olarak sunuyor. Eğitimleri tamamlayan kullanıcılar aldıkları online sertifika ile kariyerlerinde bir adım öne geçme şansını yakalayacak.

Platforma ek olarak, Microsoft Teams uygulaması üzerinden #evdekal ve #geleceginitasarla mottosuyla gerçekleştirilecek online eğitimler ve danışma saatleri de, teknolojide bilgi sahibi olmak ve kendini geliştirmek isteyen herkese açık ve ücretsiz olarak sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Demirdöküm: “Türkiye'yi kaskad cihazlarda üretim üssü yapıyoruz”

klimlendirme sektöründeki 66 yıllık birikimi, teknolojisi ve nitelikli iş gücü ile sektörde öncülüğünü koruyan DemirDöküm, yeni yatırımını hayata geçirdi. Bozüyük fabrikasına düzenli olarak yatırım yapan DemirDöküm, bu kez de yüksek kapasiteli (kaskad) cihazların üretimi için önemli bir yatırımda bulundu. Yeni üretim hattı, makine parkı, altyapı ile iş gücü yatırımlarını kapsayan […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx