GEFCO VISIBILITY, ESKA gibi müşterilerin freight forwarding işlemlerini kolaylaştırıyor

forklift handling container box loading to freight train
GEFCO VISIBILITY, ESKA gibi müşterilerin freight forwarding işlemlerini kolaylaştırıyorMultimodal tedarik zinciri çözümlerinde dünya lideri ve otomotiv lojistiğinde Avrupa lideri olan GEFCO Grubu, WiseTech Global tarafından geliştirilen güvenli ve özelleştirilmiş web portalı GEFCO VISIBILITY ile müşterilerini destekliyor. Bu web portal ile kullanıcılar rezervasyondan faturalandırmaya kadar tüm nakliye işlemlerinde gönderilerini yönetebilecekler.
WiseTech Global, uluslararası ve yerel lojistik endüstrileri için global bulut tabanlı yazılım çözümleri geliştiricisi. Amiral gemisi ürünü CargoWise One ise tedarik zinciri genelinde entegrasyonu, otomasyonu ve iletişimi geliştirmek için lojistik şirketlerine kapsamlı çözümler sunuyor.
GEFCO Visibility çözümü ile GEFCO, müşterilerinin nakliye yönetimini basitleştirmelerini ve ekosistemleriyle daha etkin şekilde iş birliği yaparak iş süreçlerini kolaylaştırmalarını sağlıyor. Bu çözüm, müşterilerin hava, deniz, karayolu veya demiryolu gönderilerini sadece birkaç tıklamayla yönetmelerine ve günlük gönderilerinin durumunu standart kilometre taşları veya kullanıcının iş ihtiyaçlarına uyarlanmış şekilde izlemelerine olanak veriyor.
GEFCO Visibility, nakliye faaliyeti hakkında ayrıntılı raporlar çıkarmak için bir raporlama modülü ve en son finansal bilgilere erişim sağlayan bir finans modülü de dahil olmak üzere çeşitli modüller sunuyor. Müşterilerin standart nakliye işlemlerinden herhangi bir sapma durumunda otomatik uyarılar ve bildirimler ayarlamasına olanak tanıyan istisna yönetimi de mevcut.
Aynı zamanda GEFCO VISIBILITY, akıllı hoparlör teknolojisinin sağladığı sesli komutlarla müşterilerin önemli gönderi bilgilerini almalarını sağlayan GEFCO’nun sesle etkinleştirilen gönderi izleme aracı TRACY’e de bağlı.
GEFCO Freight Forwarding, Global Bilişim Teknolojileri ve İnovasyon Direktörü Hans Stokman konuyla ilgili, “Günümüz pazarında nakliye yönetimi yapmak karmaşık olabiliyor. Biz müşterilerimiz için bu süreçleri mümkün olduğunca kolaylaştırmanın yollarını arıyoruz. GEFCO VISIBILITY, kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Multimodal gönderiler için gereken tüm işlevleri sunuyor. Bu uygulama, tüm müşterilerimiz için nakliye işlemlerinin tek adresi. Hızla değişen sektöre ayak uydurabilmek için müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak bu uygulamayı geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.
GEFCO VISIBILITY uzun süredir kitap, oyun ve ambalaj çözümleri üreticisi olan Eska tarafından kullanılıyor.
Eska’nın Global Ulaşım Müdürü Roelof Cuperi konuyla igili, “Global bir üretici olarak, tedarik zincirimizdeki gönderileri yönetmenin ve takip etmenin kolaylaştırılması ve etkili olması bizim için çok önemli. GEFCO VISIBILITY, nakliye yönetimi sürecimizin kritik bir parçası. Bu uygulama sayesinde, işletme genelinde verimlilik ve şeffaflık arttı” yorumunda bulundu.
Global tedarik zinciri gereksinimleriyle GEFCO, ESKA için GEFCO VISIBILITY ile şeffaflık ve kullanım kolaylığından daha fazla yararlanabilecekleri bir dizi çözüm olanağı sunuyor. Ayrıca ESKA, TRACY’i kullanarak kendi müşterilerinin beklentilerini yönetme ve günlük gönderilerinden haberdar olmaya olanak sağlayarak müşteri hizmeti sunan ilk GEFCO müşterilerinden biriydi. Uygulama 47 ülkede ve 78 dilde kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

COVID-19: Dünya çapında maske stoğu tükeniyor

Yeni tip koronavirüs vakası Covid-19 sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı 3 bini aşarken dünya çapında artan rakamlar “panik alışverişini” yarattı. Yeni tip koronavirüs vakası Covid-19 ile ilgili rakamlar hızla artmaya devam ederken Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ülkelerin maske stoklarının tükenebileceği açıklaması yaptı. WHO verilerine göre yüzde 1 oranında ölümcül olan sıradan […]

Subscribe US Now