Geberit kalitesi, 4’lü set kampanyası ile her banyoya ulaşıyor

admin

Banyolarınızda üstün Geberit kalitesi

Gömme rezervuarların mucidi olarak bilinen Geberit;  dörtlü set kampanyasıyla dünya çapındaki kalitesini avantajlı fiyatlarla son kullanıcıya ulaştırıyor. 1 Eylül – 15 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli ve stoklarla sınırlı olan kampanya kapsamında, gömme rezervuar, kumanda kapağı, asma klozet ve stop valften oluşan setler,  banyoları sıra dışı bir kişilikle imzalamaya hazırlanıyor. 

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, köklü birikiminin yansıması olan yüksek segment ürünlerini ilk kez dörtlü set halinde bir araya getirerek güçlü bir kampanyaya imza atıyor. Yaşam alanlarını Geberit dokusuyla yenilemek isteyenler için hazırlanan kampanya ile gömme rezervuar, kumanda kapağı, asma klozet ve stop valften oluşan setler, çok özel fiyatlarla kullanıcısıyla buluşuyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çekirdeksiz sofralık sultani üzüm ihracatından 37 milyon dolar

Osmanlı Sarayında, Sultanların sofralarını süsleyen, Çekirdeksiz Sofralık Sultani Üzüm, ihracatın yıldızı oldu. 8 Ağustos 2020 tarihinde ihracatı başlayan çekirdeksiz sultani üzüm 1 aylık dönemde, Türkiye’ye 37 milyon 419 bin dolar döviz kazandırdı. Taze çekirdeksiz sultani üzüm ihracatı 2019 yılının aynı döneminde 30 milyon 701 bin dolar olmuştu. Sultani üzüm ihracatı […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx