Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu’nun 2020’deki ilk durağı İstanbul

admin

Garanti BBVA ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle 2012 yılında başlayan “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” bu kez İstanbul’da kadın girişimcilerle buluşuyor.
Kadın girişimcilerin işlerini büyütmek ve sürdürülebilir kılmak, uluslararası arenada rekabetçi güçlerini artırmak ve girişimci ruhlarını desteklemek amacıyla düzenlenen Kadın Girişimci Yönetici Okulu, 19 Şubat 2020 tarihinde Garanti BBVA Partners Girişim Üssü’nde başlıyor.
Eğitimler kapsamında Boğaziçi Üniversitesi’nden akademisyenler; işletme, müşteri ilişkileri, yönetim becerileri, finans ve insan kaynakları gibi konularda yaklaşık bir ay boyunca kadın girişimcilerin ihtiyaç duyduğu bilgi birikimine katkı sağlayacak.
Garanti BBVA’nın Kadın Girişimci Yönetici Okulu programı kapsamında bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanında 3.000’e yakın kadın girişimciye ücretsiz eğitim sağlandı. 19 Şubat’ta İstanbul’da başlayacak Kadın Girişimci Yönetici Okulu’na katılmak isteyen adaylar, 16 Şubat tarihine kadar veya www.eventbrite.com adresinden online başvuru yapabilecek. Online başvuru yapamayanlar, 17 Şubat’ta Garanti BBVA Partners Girişim Üssü’ndeki açılışa katılarak başvurularını tamamlayabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Samsara; sanata yorumsuz yeni bir bakış

Sanatçı Ebru Ceylan, 22 Şubat- 1 Mart 2020 Tarihleri arasında Yapı Kredi Bomontiada’da sanatseverlerle buluşturacağı Samsara Multidisipliner Resim Sergisi’ni, “Sanata, tüm dallarıyla, yorumsuz yeni bir bakış” olarak tanımlıyor. Sanatçılar Arasında Ortak Bir Bilinç Var Mıdır? Samsara Multidisipliner Resim Sergisi’nin bölümlerden oluştuğunu açıklayan Ebru Ceylan; “İlk kısım TO BE” bölümü. Burada […]

Subscribe US Now

Betboo