Gap’e yaz geldi!

admin

Gap bu yıl yazın gelişini cıvıl cıvıl renkleri, rahat ve hafif kumaşları, şık kesimleri ve kombin kolaylığı sunan tarz parçalarıyla kutluyor. Gap’in yeni Kadın koleksiyonunda yer alan pantolon, gömlek, şort ve elbiseler denim kumaşın en şık yorumlarını sunarken, rahat kesimleri ve ikonik detaylarıyla göz dolduruyor. Yazın vazgeçilmezi şortlar konforlu kesimleriyle dikkat çekiyor, ikonik tişörtler Gap logosu ya da pastel yaz renkleriyle süslenerek gardıroplara yaz neşesi katıyor.

Gap’in yeni Kids & Baby ürünleri yaz coşkusunu miniklerin tarzıyla birleştirerek rengarenk bir koleksiyona dönüştürüyor. Palmiyelerden yıldızlara, flamingolardan ananaslara neşeli yaz ikonlarını gömlek, şort, tişört, elbise, etek ve tulumlara taşıyan Gap Kids & Baby koleksiyonu, miniklerin sıcak yaz günlerinde konforlu bir tarz edinmesini sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ramazan’da Sodexo ile kazanma zamanı

Yaşam kalitesi hizmetlerinde dünya lideri Sodexo, müşterilerine yeni avantajlar sunmaya devam ediyor. 7 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olacak Ramazan kampanyasında çalışanlarına ve müşterilerine Sodexo Gift Pass hediye çeki sunan firmalar, Ramazan kampanyası kapsamında; 1000 TL – 2.499 TL arasındaki Sodexo Gift Pass Hediye Çeki siparişine 30 TL Restaurant Pass […]

Subscribe US Now

Access denied.