Game Fair Türkiye’ye taklitçi şoku

kobipostasi

Dünyaca ünlü etkinlik zincirinin Türkiye’deki halkası Game Fair Türkiye, taklitçilik yaparak kar sağlama gayesi güden fırsatçıların ve nitelikli dolandırıcıların ekmek kapısı oldu.

Organizasyonun orijinal marka hakları üzerinden Türkiye temsilcisi olan Niyazi Coşkunsoy yaptığı açıklamada, “Game Fair Türkiye, yerli ve yabancı markaları Anadolu avcısıyla buluşturan, son kullanıcının ve bayinin mutlak iletişim halinde karar vermesini sağlayan av-silah-outdoor temalı profesyonel altyapıya sahip tanıtım ve pazarlama organizasyonudur; zarar görmeme adına, taklitçilerden ve taklitlerinden sakınınız.” dedi.

7-9 Temmuz 2017 tarihinde Eskişehir’de gerçekleşecek olan  Atıcılık ve Doğa Sporları Festivali’nin orijinali ‘Game Fair Türkiye’, ENC Fair & Events Group tarafından organize ediliyor. Organizasyon, 50 bin üzerinde ziyaretçi kapasitesi ile yurtiçinden 100 katılımcıyı ve 400 den fazla markayı bir araya getirecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Teknoloji devi Lenovo’dan kadın istihdamına dijital destek

Lenovo, dünya çapındaki kadın çalışan sayısını yüzde 35’ten yüzde 50’ye yükseltme kararı alarak, sosyal medya üzerinden “Gerçek Kadınlar”ın teknoloji sektöründeki deneyimlerini anlattığı bir işe alım kampanyası başlattı. Dünyanın ve Türkiye’nin bir numaralı bilgisayar üreticisi ve Moto markası ile akıllı telefon pazarında ve sunucu alanında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo, içinde […]

Subscribe US Now