Future Tellers /Gelecek Anlatıcıları diyalog serisi Uluslararası Kültür Sanat Sahnesi ile devam ediyor

admin

Southbank Centre’dan, Barbican Centre’a önemli sanat merkezlerinden konuşmacılar, hedefledikleri uluslararası ağda multidisipliner sanat ve kültür alanını bağlayan iletişim hakkında konuşacak ve sorunlara çözüm arayacaklar.

Özellikle pandemi döneminin getirdikleriyle sektörün sorunlarına uluslararası bir bakış açısı getirecek konuşma, 10 Eylül Perşembe günü saat 19:00’da Zoom Live ve Zorlu PSM YouTube hesabında canlı olarak gerçekleşecek.

Zorlu Holding ve Zorlu PSM’nin teknoloji ve yaratıcılık platformu Digilogue’un 2017 yılından bu yana yaratıcı endüstri profesyonellerini buluşturduğu Future Tellers/Gelecek Anlatıcıları zirve ve panel etkinliği; Digilogue, İKSV iş birliği ile – Toplumsal Dönüşüm ve Yaratıcı Endüstriler teması altında – çevrimiçi bir seriye dönüştü. Serinin üçüncü konuşmasında, Moderatörlüğünü Anlam Arslanoğlu’nun üstleneceği panelin davetlileri, Bengi Ünsal (Southbank Centre, Müzik Yönetmeni), Jordana Leigh (Lincoln Center, Yönetici), Leonora Thompson (Barbican Centre, İnterim Artistik Direktör), Nils Hansen (Elbphilharmonie, Yönetici), Svanhildur Konraosdottir (Harpa, Yönetici), Thomas Welsh (Cleveland Museum of Art, Yönetici) Uluslararası Kültür Sanat Sahnesi hakkında konuşacaklar.

Serinin üçüncüsü: “Uluslararası Kültür Sanat Sahnesi”

Kültür ve sanat sektörü, pandemiden en çok etkilenen sektörlerden biri olmasıyla beraber, 138’den fazla ülkede merkezlerinin kapatılmasıyla farklı ülkelerden gelen kuruluşlar, yaşanılan sosyal fenomenin kısa vadeli ve uzun vadeli etkilerini öngörmek ve yönetmek için farklı engellerle mücadele ediyor. Etkileşimde bulunan her profesyonel, işbirliği yapan her proje farklı coğrafyaları ve dolayısıyla farklı yaklaşımları multidisipliner sanat ve kültür alanına bağlayan bir köprü görevi görüyor. “Uluslararası Kültür Sanat Sahnesi” konu başlığında gerçekleşecek olan panelde uluslararası ağlar üzerine yorum ve öneriler paylaşılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ambalaj şirketi e-ihracat platformu ile Bağcılar’dan İngiltere’ye ihracat yaptı

Türk ambalaj sektörü ABD’den Çin’e, İngiltere’den Almanya’ya dünyanın 200 farklı ülkesine ihracat yapıyor. E-ihracat platformlarının katkısıyla 2020’nin ilk 6 ayında koronavirüs salgınına rağmen 2,4 milyar doların üzerinde ambalaj ihracatı gerçekleşti.  Global ambalaj sektörünün önemli oyuncularından Türkiye, sektördeki ağırlığını COVID-19 pandemisine rağmen artırıyor. Uluslararası seyahatler ile fiziki fuar ve toplantıların alınan […]

Subscribe US Now

Betboo