FOUR SEASONS HOTELS ISTANBUL’UN İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRLÜĞÜNE BURCU AYÖZ ATANDI

admin

Four Seasons Hotels Istanbul’un İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine bu alanda deneyimli bir isim olan Burcu Ayöz atandı. 16.06.2019 tarihi itibarı ile Four Seasons Hotels Istanbul’un İnsan Kaynakları Direktörü olarak atanan Ayöz, İnsan Kaynakları kariyerine 2004 yılında başladı. Aköz sırasıyla The Ritz Carlton Istanbul, The Istanbul EDITION Hotel, Soho House Istanbul ve son olarak Fairmont Quasar Istanbul gibi markaların insan kaynakları departmanlarında çeşitli yönetim kademelerinde görev yaptı.

Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu olan ve hala Bilgi Üniversitesi’nde Psikoloji yüksek lisansı yapan Ayöz, İngilizce biliyor. Burcu Ayöz, ayrıca 2016 yılından bu yana VATEL Istanbul’da otelcilik öğrencilerine insan kaynakları yönetimi dersleri veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

UİB ihracatı eylülde 2,6 milyar dolar oldu

OİB’in eylül ihracatı 2 milyar 279 milyon dolar Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), eylül ayında 2 milyar 279 milyon 765 bin 98 dolarlık ihracata imza attı. OİB’in geriye dönük 12 aylık ihracatı ise 27 milyar 324 milyon 676 bin dolar seviyesine ulaştı.   UTİB Eylül’de 94,3 milyon dolarlık ihracata […]

Subscribe US Now