Flo Garaj Günleri, Kurban Bayramı’na kadar uzatıldı

kobipostasi

s1379415376__DSC4118Onlarca marka ayakkabının 9.99 TL’den başlayan fiyatlar, yüzde 80’e varan indirimlerle satışa sunulduğu FLO Garaj Günleri, yoğun ilgi ve talep nedeniyle Kurban Bayramı’na kadar uzatıldı. 14 Ekim’e kadar sürecek olan Garaj Günleri’ni bir haftada yaklaşık 20 bin kişi ziyaret etti.

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO’nun Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenlediği Garaj Günleri, yoğun ilgi ve talep nedeniyle Kurban Bayramı’na kadar devam edecek.

“Müşterilerimizden gelen yoğun talep nedeniyle uzattık”

Bir haftada yaklaşık 20 bin kişinin ziyaret ettiği FLO Garaj Günleri’nde bu süre içerisinde kişi başına ortalama 4 çift ayakkabının satın alındığını belirten Ziylan Grup yetkilileri; “Garaj Günleri kampanyamız, okul ve kış sezonu öncesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yetişti. Anne babalar okul ayakkabılarını uygun fiyattan almaktan memnun oldu bu da çocuk ayakkabılarının satış oranlarına yansıdı. Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine düzenlemeye karar verdiğimiz FLO Garaj Günleri’ni yine yoğun talep üzerine Kurban Bayramı’na kadar uzatma kararı aldık. Garaj Günleri’ndeki satışlarımız 14 Ekim Arefe Günü’ne kadar devam edecek” şeklinde konuştular. Özellikle sosyal medya kanalıyla Garaj günlerinin İstanbul dışındaki şehirlerde de yapılması talebi aldıklarını belirten Ziylan Grup yetkilileri bu yönde hazırlık yapmaya başladıklarını da ifade ettiler

Fiyatlar 9.99 TL’den başlıyor, indirim yüzde 80’e varıyor

Fiyatların 9.99 TL’den başladığı ve yüzde 80’e varan indirimlerin olduğu Garaj Günleri’nde 19.99, 29.99, 39.99 ve 49.99 TL’ye ayakkabı bulmak mümkün. Garaj Günleri boyunca ayrıca her gün bir ürün grubundan seçilen bir model sadece 5 TL’den satışa sunuluyor.

Garaj Günleri’nde dünyaca ünlü Lumberjack ve Dockers gibi markaların yanı sıra ayak sağlığı, konfor ve rahatlığın sembolü olan Polaris; genç, dinamik ve enerjik kitlenin tercihi Kinetix; çocukların en sevdiği kahramanlardan SPIDER-MAN, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile dünyaca ünlü spor markaları da çok cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Her 50 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki

FLO Garaj Günleri boyunca ayrıca her 50 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki veriliyor. Hediye çeki FLO’nun Türkiye genelindeki 155 mağazasında yeni sezon ürünlerde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecek.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki merkez binasında* düzenlediği Garaj Günleri’ne bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye'nin en sevilen mücevherat markası: Atasay

Türk mücevherat sektörünün lider kuruluşu Atasay, MediaCat Dergisi’nin IPSOS işbirliğiyle yaptığı “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasına göre mücevherat sektörünün “En Sevilen Markası” (Lovemark) olurken, Asgold müşterilerin aşık olduğu markalar arasında üçüncü sırada yer aldı. 76 senelik deneyimden iki “Lovemark” doğdu; Atasay ve Asgold. MediaCat Dergisi’nin IPSOS işbirliğiyle yaptığı “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasında bu yıl […]

Subscribe US Now