FLO Garaj Günleri, 21 Mayıs tarihine kadar devam edecek

admin

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan Türkiye’nin en büyük perakende markası FLO, her yıl geleneksel olarak Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenlediği “Garaj Günleri” ile binlerce ürünü indirimli fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. 21 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan FLO Garaj Günleri kapsamında Kinetix, Lumberjack, Dockers, Nike, Spiderman, Adidas, Puma, Vans, Lacoste ve New Balance gibi dünyaca ünlü markaların 2016-2017 sezonuna ait tüm ürünleri yüzde 80’e varan indirimlerle ve 9,99 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

27 Nisan Perşembe günü başlayan FLO Garaj Günleri, ilk haftadan 2016 yılına göre yaklaşık yüzde 30 daha fazla ziyaretçinin ilgisini gördü. Geçtiğimiz yıl ilk beş günde 25 bin ayakkabı satışının yapıldığı FLO Garaj Günleri’nde bu yıl artan ziyaretçi sayısının etkisiyle 31 bine yakın ayakkabı satışı yapıldı.

FLO Outlet mağazaları ile çok sayıda şehirde hizmet veriyor

FLO Outlet mağazaları ile Türkiye’nin çeşitli illerinde de büyük fırsatlarla outlet ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Ankara, Aydın, Adapazarı, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Isparta, Kayseri, Konya, Karabük, Sivas, Tekirdağ illerinde bulunan FLO Outlet mağazaları onlarca fırsat ürünü ile müşterilerini bekliyor.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki merkez binasında düzenlediği Garaj Günleri” ne bekliyor.

*FLO Mağazacılık Merkez Adres: Taşocağı Caddesi No:24 Bağcılar 34217 İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Amazon Web Services, Linux’un bulutta kullanımını destekliyor

Linux, şirketlerde dosya sunucularından web sunucularına ve ağ güvenlik sunucularına kadar birçok alanda temel olarak yaygın bir şekilde kullanılıyor. Ücretsiz ve ticari dağıtımlarının bulunması birçok senaryo için Linux’u ideal bir seçim haline getiriyor. Linux dağıtımları artık hem Raspberry Pi kadar küçük makinelere hem de dünyanın en büyük süper bilgisayarlarına güç […]

Subscribe US Now

523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx