FKB’de Yeni Başkan Vekili Ünal Gökmen oldu

admin

11 Mayıs 2017 tarihinden itibaren geçerli olan yeni görevlendirme ile Finansal Kurumlar Birliği’nin kuruluşundan bu yana FKB Yönetim Kurulu Üyesi ve Garanti Finansal Kiralama Genel Müdürü olan Ünal Gökmen, Finansal Kurumlar Birliği Başkan Vekilliği ve Finansal Kiralama Sektör Temsil Kurulu Başkanlığı görevlerini devralacak.

Ünal Gökmen Kimdir?

Yüksek öğrenimini Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamlamıştır. Çalışma hayatına 1988 yılında Garanti Bankası’nda başlayan Ünal Gökmen, 2012 yılına kadar Garanti Bankası’nın çeşitli şube ve bölgelerinde müdür olarak görev yapmıştır. 2012 yılı Mayıs ayında Garanti Leasing’e Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanan Ünal Gökmen halen bu görevini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Facebook’ta Anneler Günü güne özel kartlar, çerçeveler ve çıkartmalarla kutlandı

Bu yıl da 14 Mayıs Pazar günü dünyanın dört bir yanından insan Anneler Günü’nü Facebook’ta kutladı. Facebook, Anneler Günü’ne özel olarak aşağıdaki özellikleri sundu: Kişiselleştirilmiş Kart: Haber Akışı’nda beliren Facebook mesajı, insanları Anneler Günü’nü kutlamak için kart paylaşmaya çağırdı. İnsanlar, kartları fotoğraf ekleyip kişiselleştirerek Anneler Günü’nün kendileri için anlamını paylaşma […]

Subscribe US Now

Betboo