FİYAT NASIL OLUŞUR?

admin

Farklı sektörlerdeki üst düzey yöneticilerin fiyatlandırma, satış, pazarlama, dijital dönüşüm gibi konuları tartışacağı 6. İstanbul Fiyat Stratejisi Forumu, ziyaretçilerini bekliyor.

Simon-Kucher & Partners’ın ev sahipliğinde, şimdiye kadar 100’den fazla şirketin 250’nin üstünde üst düzey yöneticisini ağırlayan İstanbul Fiyat Stratejisi Forumu’nun altıncısı, bu sene 24 Ekim 2019, Perşembe günü Raffles Istanbul Otel’de “Müşteri odaklı fiyat ve gelir yönetimi” konusu odağında gerçekleşecek.

Fiyatlandırma, pazarlama ve satış alanlarında önemli bilgilerin işleneceği Forum kapsamında, farklı sektörlere göre şekillenen B2B ve B2C oturumları ile Simon-Kucher & Partners uzmanları ve yöneticileri, sürdürülebilir gelir yönetimi ve kârlılık üzerine stratejik iç görülerini aktaracak.

Müşteri odaklı yaklaşımla değer zincirine yeniden bakış, dijital çağda gelir artışı, müşteriyi tanımak, ihracatta başarının anahtarı ve promosyon yönetimi gibi konuların irdeleneceği oturumlarda, Simon-Kucher & Partners’ın önemli iş ortaklarından olan Flormar ve İpragaz yöneticileri, katılımcılarla gerçek proje örneklerini paylaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HONOR’un Çin dışındaki küresel satışları yılın ilk yarısında % 44 arttı

Teknolojiyi gençlerin ihtiyaçlarına adapte etmek için HUAWEI Technologies çatısı altında kesintisiz Ar-Ge çalışmalarıyla değer yaratan HONOR, 2019 yılının ilk altı aylık dönemine ilişkin global satış sonuçlarını açıkladı. HONOR, Çin dışındaki küresel satışlarında 2019’un ilk yarısında geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 44 artış elde etti. HONOR, Rusya’da lider konuma yükselirken, Orta Doğu pazarında da önemli […]

Subscribe US Now