Fındık desteğinde süre 2 Ekim’e uzatıldı

kobipostasi

fındıkAlan bazlı fındık desteğinden yararlanmak isteyenlere için son şans. Fındık üreticilerine alan bazlı gelir desteği ve alternatif ürüne geçen üreticilere telafi edici ödeme yapılmasına dair Bakanlar Kurulu Kararında değişiklik yapılarak, 2012 yılı ürünü alan bazlı gelir desteği kapsamında çiftçilerin müracaat süresi uzatıldı.

Resmi Gazete’nin 15 Ağustos tarihli sayısında yayınlanan “Fındık Üreticilerine Alan Bazlı Gelir Desteği ve Alternatif Ürüne Geçen Üreticilere Telafi Edici Ödeme Yapılmasına Dair Kararda Değişiklik Yapılması Hakkında Bakanlar Kurulu Kararı” yürürlüğe girdi.

Buna göre, 2012 yılı ürünü alan bazlı gelir desteği başvuruları, 1 Ocak – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında çiftçi kayıt sistemi ve fındık kayıt sistemine kayıtlarını yaptırmış olmak kaydıyla 30 Nisan 2013 yerine 2 Ekim 2013 tarihi mesai bitiminde sona erecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Otokar, yedekleme sistemini Glasshouse Türkiye ile yeniden yapılandırarak, sunucu yedeklemelerini 5-6 saate düşürdü

Otokar; GlassHouse Türkiye danışmanlığında yeniden yapılandırdığı yedekleme sistemiyle 24 saatten uzun süren sunucu yedekleme operasyonunu 5-6 saate düşürdü. Otokar tüm verilerinin yedeklerini tekilleştirme teknolojisiyle güvenli disklere almaya da başladı… 1963’ten beri kendi teknoloji, tasarım ve uygulamalarıyla toplu taşımacılık alanında otobüs; savunma sanayii için taktik tekerlekli ve zırhlı taktik araçlar; nakliye […]

Subscribe US Now