‘Filodan alınan 2. el araçlar daha güvenli’

admin

Dövizdeki artışların yanı sıra ÖTV zammının etkisiyle sıfır araçlarda yaşanan sıkıntılar ikinci el piyasasının hareketlenmesine neden oldu. Ancak ikinci el piyasasında müşteriler kilometrenin aşağıya çekilmesi, aracın kaçak olması veyadefalarca boyanması gibi sorunlarla karşılaşabiliyor. ALD AutomotiveSatış ve Pazarlama Direktörü Berk Mumcu, ÖTV zammı, artan fiyatlar ve ikinci el piyasasındaki risklerden dolayı müşteriler filodan çıkan araçları daha güvenli bulduğunu söyledi. Filo şirketlerinde yer alan araçların bakımları düzenli olarak yapıldığı için daha risksiz görülen araçlar, ikinci el piyasasına kaynak oluşturuyor.

ALD Automotive güvencesiyle faaliyet gösteren ALD Carmarket, ikinci el araç satışına uluslararası güveni getiriyor. Geniş araç ve model yelpazesi ile 2. el araç pazarında faaliyet gösteren ALD Carmarket, tüm bakım ve onarımları yetkili servislerde yapılmış olarak satışa sunuluyor. Türkiye’de ve dünya genelinde 40 ülkede oto alım satımı yapan şirketler ALD Carmarket ile online açık arttırma ve ihale yoluyla satın alabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

E-ticaret siteleri 12 kritik hamle ile hackerlara dur diyecek!

PCI-DSS ile kredi kartı bilgileri yüksek güvenlikle korunuyor Üyeleri arasında Visa, Master Card, American Express, Discover ve JCB’nin yer aldığı PCI-SSC (Payment Card Industry Security Standards Council – Ödeme Kartı Endüstrisi Güvenlik Standartları Konseyi) tarafından belirlenen ve ödeme sistemleri alanında dünyadaki en yüksek güvenlik standardı olan PCI-DSS (Payment Card Industry […]

Subscribe US Now

Betboo