Filli Boya’dan renk ölçer sistemi ile kişiye özel renkler

kobipostasi

s1377613508_Renk___l__er_2Filli Boya, Colorexpress Renk Ölçer Sistemi ile yaşam alanlarına sınırsız renk anlayışı getiriyor. Filli Boya’nın üstün teknolojisi ve tecrübesinden yararlanılarak geliştirilen bu sistem, insan gözünün algılayabileceği tüm renkleri yaşam alanlarına taşıma olanağı sunuyor.

Filli Boya Renk Ölçer makinası ile beğendiğiniz bir kumaş, kağıt, perde ya da sevdiğiniz bir eşyanın yüzeyini okutarak 2 saniye gibi kısa bir sürede istenilen renk elde edilebiliyor. Filli Boya’nın Colorexpress bayilerinde uygulanan bu sistem ile ister bir litre ister yüz litre olsun, istenilen renk, ton ve miktarda boya kişiye özel olarak hazırlanıyor.

Dekorasyona dair kişisel zevklerin ayrımından esinlenerek hayata geçirilen Colorexpress Renk Ölçer Sistemi ile Filli Boya, artık sadece bir mekanın dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değil, daha bireysel odaklı renk çözümleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Davul fırıncı Akel, Suriye ve Mısır'da kaybettiklerini yeni pazarlara açılarak kazandı

Mısır ve Suriye’de yaşanan iç savaş Türkiye’nin en eski davul fırın üreticisi Akel’in ihracatını olumsuz etkiledi. Satışlarının yarısını yurtdışına yapan Akel, Mısır ve Suriye’de kaybettiklerini Orta Asya ve Rusya gibi yeni pazarlara açılarak telafi etmeye çalışıyor. Akel, bu ülkelere davul fırının yanı sıra midi fırın, elektrikli ocak, barbekü ve ızgara […]

Subscribe US Now