Fibabanka kredilerinin yeni ödeme noktası: Vatan Bilgisayar mağazaları

admin

Müşteri deneyimini odağına alarak yerinde hizmet anlayışı sunan Fibabanka ve Vatan Bilgisayar, uzun süreden bu yana sürdürdükleri iş birliklerini güçlendiriyor. Fibabanka müşterileri, bireysel kredi ödemelerini, Vatan Bilgisayar mağazalarından gerçekleştirebilecek.

Tabana yayılma stratejisi ile finansal ürün ve hizmetlerini çeşitlendirerek şube dışı kanallara yatırım yapan Fibabanka, bu iş birliğiyle sektörde bir ilke daha imza atıyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi taksit ödeme ve erken kapama işlemleri, Fibabanka şubeleri ve dijital bankacılık kanallarının yanı sıra artık Vatan Bilgisayar mağazalarındaki kasalardan da kolaylıkla yapılabilecek.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Fibabanka Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Mert, “Fibabanka olarak en iyi ve en hızlı müşteri deneyimini sunmak önceliklerimiz arasında yer alıyor. Müşterilerimiz bize nerede ihtiyaç duyuyorlarsa orada olmayı önemsiyor, onların bulundukları yere giderek hayatlarını kolaylaştırmak istiyoruz. Bu kapsamda, önemli iş ortaklarımızdan Vatan Bilgisayar ile uzun süredir devam eden peşin fiyatına taksitli alışveriş imkânı sunduğumuz kredi iş birliğimizi de bir adım daha öteye taşıyoruz. Müşterilerimiz, yaygın mağaza ağıyla kesintisiz hizmet sunan Vatan Bilgisayar noktalarından da kredi ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Onların hayatını kolaylaştıracak alternatif bir ödeme kanalı daha sunmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İklimce Tarım ve Gıda 8 Ekim’de Dasdas’ta!

UNDP Türkiye’nin, iklim krizi ile mücadelede, toplumun çok farklı katmanlarını kapsayacak bir ortak dil arayışı ile başlattığı İklimce Sohbetler’in ikinci toplantısı Tarım ve Gıda üzerine yapılacak. İlki 24 Eylül Salı günü “İklimce Su” başlığıyla gerçekleştirilen İklimce Sohbetler’in Tarım ve Gıda buluşması 8 Ekim Salı günü, UNDP Türkiye İyi Niyet Elçisi […]

Subscribe US Now