Felis Ödülleri’nin Tüm Kategorileri Reklamveren Başvurularına Açıldı

admin

15 yıldır sektörün en prestijli ödül programlarından biri olan Felis, 2020 yılını yeniliklerle karşıladı. Pazarlama iletişiminde etkili yaratıcılığın ve kalitenin referans noktası kabul edilen ödül programı, bu yıl sadece ajansların ve bireysel katılımcıların değil reklamverenlerin de başvurularını kabul edecek. 16 bölümde başvurulara açık olan organizasyonda bu yıl reklamveren şirketler, daha önce kendileri adına yarışmaya kapalı olan tüm bölümlere başvurabilecek.

Felis ödüllerinde yapılan bir başka yenilikse “Yılın Markası” ödülünün eklenmesi oldu. Reklamverenleri yakından ilgilendiren “Yılın Markası” ödülü, en başarılı sonuçlar alan markaya verilirken, ayrıca en başarılı performansa sahip olan reklamveren de “Yılın Reklamvereni” ödülüne sahip olacak. Firmalar yarışmaya 15 Eylül 2019 – 16 Eylül 2020 dönemi içinde yayınlanmış / uygulanmış özgün çalışmalarıyla katılabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HUAWEI YENİ WATCH GT 2 PRO’YU TANITTI

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu en yeni akıllı saati HUAWEI WATCH GT 2 Pro’yu dün gerçekleştirilen Huawei Geliştirici Konferansı’nda tanıttı. Dünyanın en çok satan akıllı saatlerinden biri olan HUAWEI’nin ödüllü WATCH GT 2 Serisi’nin en yeni üyesi HUAWEI WATCH GT 2 Pro, premium tasarımı, gelişmiş spor takibi, profesyonel sağlık izleme, iki […]

Subscribe US Now

Betboo