Feast’e Türkiye Araştırmacılar Derneği’nden vizyon ödülü

admin

unnamed-3Feast, Türkiye’de araştırma sektöründeki başarılı pazarlama ve sosyal araştırmaları ödüllendirmek için Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından bu sene 2. kez düzenlenen Baykuş Ödülleri’nde Vizyoner Baykuş kategorisinde bronz ödülü almaya hak kazandı

Dondurulmuş gıda sektörünün öncü ve yenilikçi markası Feast, Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından, bu sene ikincisi düzenlenen Baykuş Ödülleri kapsamında Vizyoner Baykuş kategorisinde bronz ödülü almaya hak kazandı. Feast bronz ödülünü, yeni bir iş alanına girişte, ürün lansman ya da relansman’ında etkin kullanımın ölçüldüğü kategoride, markanın relansman sürecindeki uygulamalarıyla kazandı. Feast ekibi, ödülü 25 Eylül 2014, Perşembe günü Adile Sultan Sarayı’nda düzenlenen törende aldı.

Feast’in relansman sürecinde pazardaki değişen dinamikleri ve tüketci ihtiyaçlarını anlamayı ve içgörüleri yakalamayı hedeflediklerini belirten Feast Gıda Pazarlama Müdürü Burcu Özaslan, “Tüketicimizle buluştuğumuz, marka iletişimi ve inovasyon planlarımız gibi her noktada doğru konumlandırma, mesaj, ar-ge ve iş modelleri tasarlayabilmek için araştırma bizim olmazsa olmazımız. İster yeni ürün fikri, ister paket tasarımı isterse lansman kampanyası olsun tüketicimizi anlamak ve bulguları doğru yorumlayarak stratejinin kalbine taşımak bizim çalışmalarımızın ve mesleğimizin ana unsuru ki başarımızın altın anahtarı da burada saklı. Bugün Feast olarak bunlarında ötesine geçip, araştırma biliminde dünyada yaşanan son gelişmeleri yakından takip ederek markamızın yol haritasında yer vermemiz bizi rekabette en ileri noktaya çıkaran unsurdur” dedi.

Toplam 15 Araştırma Şirketinin, 54 Araştırmavereni ve 24 Veri Toplama Şirketi ile başvurduğu 2. Baykuş Ödülleri; Meraklı Baykuş, Usta Baykuş, Vizyoner Baykuş, İçgörülü Baykuş, İnovatif Baykuş, Sosyal Baykuş ve Genç Baykuş olmak üzere toplam 7 farklı kategoriden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ünlü markaya Türk damgası..

Fashion TV’nin tekstil ürünlerini Türk modacılar hazırladı. Türk modacılar hazırladı, dünya kadınları giyecek… Dudak uçuklatan seksi kıyafetler dünya pazarına Türkiye’den çıkıyor… Fashion TV’nin tekstil ürünleri Türkiye’den dünya pazarlarına açılıyor. Michael Adam’ın sahibi olduğu ve Türkiye dahil toplam 202 ülkede yayın yapan ünlü moda kanalı için üretilen birbirinden farklı tekstil ürünleri dünyaca […]

Subscribe US Now

Betboo