Fatih İslamoğlu Aydem Enerji İnsan Kaynakları Grup Direktörü olarak atandı

admin

Aydem Enerji, yönetim kadrosunu deneyimli bir isimle güçlendirdi. Eylül ayı itibarıyla İnsan Kaynakları Grup Direktörü olarak holding çatısı altında çalışmalarına başlayan İslamoğlu, tüm kurumsal insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak.

Bünyesinde bulunan 12 bin çalışan, 12 şirket ve 40 yıllık tecrübesiyle sektörünün lider kuruluşları arasında yer alan Aydem Enerji önemli bir atama gerçekleştirdi. Aydem Holding’in İnsan Kaynakları Grup Direktörlüğü görevini Fatih İslamoğlu üstlendi. Eylül ayı itibarıyla çalışmalarına başlayan deneyimli isim, holding çapında organizasyonel gelişim, kültürel dönüşüm, kurumsal insan kaynakları süreç tasarımı ve uygulamalarndan sorumlu olacak.

İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü mezunu olan İslamoğlu, kariyerine Service Group AŞ’de İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak başladı. Daha sonra Yıldız Holding bünyesinde 14 yıl boyunca farklı bölümlerin insan kaynakları alanında çalışmalarını sürdüren Fatih İslamoğlu, son olarak yine aynı holding bünyesindeki pladis Türkiye organizasyonunda Satış Şirketleri ve Merkezi Fonksiyonlardan sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapıyordu. Meslekte 18 yılı aşan birikimi bulunan İslamoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Döviz borcu olan şirketlerin çıkış yolu ihracat ve öz sermaye

CSK Denetim ve Mali Müşavirlik Kurucusu Bağımsız Denetçi Serkan Kumdakcı döviz borcu olan şirketlerin sermaye düzenlemesine gitmesi gerektiğini söyledi: “Bu durumun kanunla düzenlenmiş vergisel avantajları söz konusu. Sermaye düzenlemesi teknik iflasların önüne geçebilir.” Dünyada ekonomik ve sosyal alanda tüm dengeleri alt üst eden Covid-19 salgını gündemdeki yerini koruyor. Küresel tedarik […]

Subscribe US Now

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kobipostasi.net.php1 was not found on this server.