Eyüp Sabri Tuncer kozmetik devleriyle buluşuyor

admin

Eyüp Sabri Tuncer bugün, başta tazelik veren klasik limon kolonyası ve farklı esanslı kolonyalar olmak üzere, şampuan ve losyon gibi kişisel bakım ürünleri, ev bakımı, tekstil-spa kategorilerindeki 600’ü aşkın farklı ürünüyle kozmetik sektöründeki dev oyuncular arasındaki yerini aldı. Dünya markası olma yolundaki iddiasını sürdüren Eyüp Sabri Tuncer, bu kapsamda yurt dışındaki çalışmalarına da devam ediyor.

14-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Beautyworld Middle East’e katılacak olan Eyüp Sabri Tuncer, ihracat ağını büyüterek ürünlerini dünyanın dört bir yanına ulaştırmayı hedefliyor.

‘İhracat ağımızı büyüteceğiz’

Dubai’de üç gün boyunca devam edecek Beautyworld Middle East, parfümeri, kozmetik, sağlık, güzellik, kişisel bakım ve temizlik ürünleri sektörlerinde Orta Doğu’nun en önemli uluslararası ticari etkinliği. Bu yıl 22. kez düzenlenecek olan fuar 2016 yılında, Eyüp Sabri Tuncer’in de aralarında bulunduğu yerli ve yabancı 1522 firmaya ev sahipliği yaparken 36.951 kişi tarafından ziyaret edildi.

Türk kozmetiğinin dünyadaki güvenilir ve seçkin elçisi olma amacıyla markanın adını yurt dışında da duyurmaya devam ettiklerini belirten Eyüp Sabri Tuncer Genel Müdür Yardımcısı Atilla Arıman, “Başta doğal yağlarla zenginleştirilmiş şampuan serimiz, el ve vücut losyonlarımız, duş jeli ve saç bakım kremleri gibi kişisel bakım ürünlerimiz ile hızla büyüyoruz. Yurtdışındaki fuarlara katılarak uluslararası işbirliklerimizi güçlendirmeyi ve ihracat ağımızı büyütmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hisarcıklıoğlu'ndan anne yorumu: Anneler toplumun temel direğidir

Hisarcıklıoğlu, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Fedakârlığa ve karşılıksız sevgiye, örnek isteseler sadece ‘anne’ cevabını verebilirsiniz. Anneler toplumun temel direğidir. O direk var olduğu müddetçe toplum ayakta kalır. Kadınlarına ve annelerine gereken değeri vermeyen toplumların, medeniyet yarışında geri kalmaya mahkûm olacakları bir gerçektir. Bizim inancımızda, anneye sevgi ve hürmet emredilmiştir. […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx