Evlenecek her 3 çiftten 2’si Düğün.com’da

kobipostasi

Düğün.com ne yapar?

Düğün.com evlilik hazırlığı yapan çiftlerin düğüne ilişkin her konuda bilgi alabildiği, düğün modasını takip edebildiği ve düğün sektöründeki 40 binin üzerindeki firma ile buluşabildiği bir platformdur. Çiftler böylece, 40’ın üzerinde şehirde, 36 farklı kategoride bütçesine uygun firmaya kolayca ulaşabiliyor. Beğendiği firmalardan hızlı fiyat teklifleri alarak, düğünlerini ekonomik bir şekilde planlayabiliyor.

Firmalar ise kendileri için önemli bir pazarlama kanalından destek alarak ve IT alt yapısını kullanarak Google aramalarında üst sıralarda çıkabiliyor. Sürekli gelişen algoritma ve ürünler sayesinde, her geçen gün daha çok firma, evlenme hazırlığı yapan çiftle buluşarak, kazancını artırabiliyor. Firmalar ekstra herhangi bir pazarlama ve reklam çalışması yapmalarına gerek kalmadan, hedef kitleleri ile buluşabiliyor. Bunun yanı sıra firmalara iletilen tekliflerle onlar için önemli bir değer yaratılarak, büyümelerine katkı sağlanıyor. Ayrıca düğün sektörü için de yaklaşık 20 milyar liradan fazla ekonomik hacim yaratılıyor.

Düğün.com nasıl kuruldu?

Kurucu ortak ve CEO Emek Kırbıyık, Amerika’da düğün planlama alanında uzun yıllaredindiği deneyimleri Türkiye’ye taşımaya karar verdi ve 2007 yılında Düğün.com’u kurdu. İki üniversite öğrencisi ile kurulan dijital platform, bugün 150 kişilik ekibi ile çiftlere ve firmalara hizmet veriyor.

Türkiye’nin yurt dışına da açılan en büyük dijital firmaları arasında

Düğün.com, geliştirdiği ürünler, evlenecek çiftlere ve iş ortaklarına yarattığı değer ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen dijital firmaları arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana ise yatırımcıların ilgi odağında ve her yıl ortalama yüzde 60 oranında büyüyor. Bir diğer deyişle, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yeni pazarlara açılan bir şirket.

Bunun yanı sıra Suudi Arabistan, Mısır, Katar, Kuveyt, Dubai, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri dahil 10 Orta Doğu ülkesinde yayın yapan Zafaf.net ile de 2015 yılında MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) pazarına da girdi. Yurt içinde gösterdiği başarıyı, çok kısa bir sürede bu bölgede de yakalayarak lider konuma geldi. Bugün Suudi Arabistan’daki düğünlerin 3’te 1’i Zafaf.net üzerinden gerçekleşiyor. 2016 yılında da anne adayları ve annelere özel bir platform olan Anneysen.com satın alındı ve sitenin trafiği yaklaşık 5 kat artırıldı. Bugün hamile her 2 kadından birine ulaşan Anneysen.com, ayda ortalama 4 milyon kadının hayatına dokunuyor.

Mikro anlamda ise Düğün.com, insan kaynağının mutlu ve verimli şekilde çalışabilmesini önemsiyor ve mutlu şirket kültürü yaratmak için sürekli çalışıyor. Çiftlere ve firmalara en iyi şekilde hizmet verebilmek ve onları en uygun şekilde eşleştirebilmek için, ekibini her geçen gün hızla büyütüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Makine kiralama ile 12.5 milyon dolar tasarruf sağlandı

Türkiye ekonomisi yılın ikinci çeyreğinde yüzde 1,5 küçülürken, sanayide kiralamaya ağırlık verilmesi gündemde. TOBB bünyesinde Kiralama Komitesi kurulurken, takım tezgahları sektöründe makine kiralama hizmeti veren ilk firma Tezmaksan, makine kiralamada teşvikin düşünülebileceğini açıkladı. 3 yıldır başarıyla uygulanan model ile şirketlere toplamda 12.5 milyon dolarlık tasarruf sağlayan Tezmaksan’ın Genel Müdürü Hakan […]

Subscribe US Now