EVDEN ÇALIŞMA DÖNEMİ İÇ VE DIŞ MEKANLARDA MOBİLYA TERCİHLERİNİ ETKİLEDİ

KOBİ Postası

Türkiye’nin ilk plastik bahçe mobilyaları üretimi ile sektörün lideri Siesta, tasarım ve konforu buluşturan koleksiyonunda iç ve dış mekanlarda ofis alanlarına uygun çözümler sunuyor.
100’den fazla ülkede 500 satış noktasında ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan Siesta, iç ve dış mekanlarda çalışma ve toplantı alanlarına uygun ürünler tasarlıyor. 
Covid-19 salgını ile başlayan evden çalışma dönemiyle birlikte birçok alışkanlığımız değişti. Yeni normal süreçte sevdiğimiz alanlar, çalışma mekanlarımıza dönüştü. Yaz aylarında iç mekanların yanı sıra yazlık ev, balkon ve bahçe gibi dış mekanlara uygun ürünler tasarlayarak faaliyetlerine devam ettiklerini vurgulayan Siesta Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Işıldar, bahar ve yaz aylarında çalışma alanlarının balkon ve bahçeler olduğunu, kapalı mekanlarda ve ofislerde ise sosyal mesafe kuralına uyularak açık alanlarda toplantıların gerçekleştiğini sözlerine ekledi. ‘Bahçe mobilyalarına talep, geçen yıla oranla yüzde 50 arttı’ dedi. 
Mobilya tercihlerini etkileyen bu durumla ilgili Işıldar, her mekana uyumlu, yer kaplamayan katlanır masa ve sandalyelere taleplerin arttığını belirtirken, dış mekanlar için kolay temizlenebilen, olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen polipropilen ve file kumaştan tasarlanan ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini vurguladı. 
Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunan Siesta, üretim tekniği, malzeme kalitesi ve kullanışlı tasarımları ile farklı yaşam alanlarında, özel tasarımlarıyla, hayatı kolaylaştıran işlevsel çözümler geliştirmeye devam ediyor. 2019 yılı itibariyle Turquality’nin markalaşma programına dahil olan Siesta, Euroleague Basketbol’un global sponsoru olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

PERŞEMBE SİNEMASI “EVDE”

SALT’ın Garanti BBVA Mortgage desteğiyle sürdürdüğü Perşembe Sineması’nın yedinci yıl gösterimleri 24 Eylül-29 Kasım tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor. Sokak kültürünün günümüz şehirlerindeki “normal anlayışı”nı nasıl altüst ettiğine bakan on film saltonline.org adresinden izlenebilecek. Perşembe Sineması “Evde” 24 Eylül’de saltonline.org’da başladı. Çevrimiçi gösterim programı, Tahran’dan Tallinn’e, Lizbon’dan Pekin’e, Berlin’den New York’a, […]

Subscribe US Now