Europcar ve Turkcell Platinum’dan indirim ayrıcalığı

admin

Avrupa’nın önde gelen araç kiralama şirketlerinden Europcar, iletişim devi Turkcell Platinum ile gerçekleştirdiği özel indirim kampanyasında 9 Ocak 2022’ye kadar araç kiralayanlara büyük fırsatlar sunuyor.

Turkcell Platinum müşterileri, Europcar’dan yapacağı araç kiralamasında kira bedelinden yurt içinde yüzde 30, yurt dışında yüzde 10 indirimden faydalanabilecek. İndirimin yanı sıra, Europcar ile yapılacak hizmet sözleşmesi sonrasında, hızlı check-in/check-out ile sadece ehliyet beyanında bulunarak kiralama yapabilmek mümkün olacak.

Kampanya kapsamında sunulan avantajların yanında Turkcell Platinum Black müşterilerine Europcar’dan yapacakları araç kiralamalarında kira bedelinden yurt içinde yüzde 35 indirim uygulanacak ve istenilen mesafeye uygunluk durumuna göre vale hizmeti sağlanacak. Kiralama ofisine 30 kilometre mesafedeki teslim noktalarına ve daha uzak noktalara yapılan teslimatlarda personel uygunluğuna bağlı olarak programda belirlenen oranda vale hizmetine indirim uygulanacak.

Kampanyaya katılmak için bir şifre yeterli

Europcar yüzde 30 indirim kampanyasına katılmak isteyen Turkcell Platinum müşterileri akıllı telefonlarındaki Turkcell Platinum uygulamasının seyahat sekmesinden kendilerine özel şifreler ile Europcar’ın internet sitesinden online rezervasyon yapabilecekler. Şifre alındıktan sonra, Europcar internet sitesi dışında +90 850 377 0 377 numaralı telefondan Europcar Çağrı Merkezi ile de iletişim kurularak, araç kiralama işlemi gerçekleştirilebilecek. Kampanya boyunca Turkcell Platinum müşterileri, ek sürücü indiriminden de yüzde 30 indirim fırsatıyla faydalanabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

PeP Visa Kart, İçerisinde 50 TL Yüklü Geliyor

PeP Visa Kart Alanlar, İlk 250 TL’lik Alışverişlerinde Kullanabilecekleri 50 TL’ye Sahip Oluyor. Türkiye’nin yerli dijital cüzdanı PeP, 1 Eylül – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında PeP’e üye olarak PeP Visa Kart talep eden tüketicilere avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında PeP Visa Kart’ı alan tüketiciler; kartlarını, içerisinde ilk 250 […]

Subscribe US Now

Betboo