Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nin galibi değişmedi: Cushman & Wakefield Türkiye

admin

Dünya’nın önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden Euromoney’nin her yıl düzenlediği ve gayrimenkul sektörünün en iyilerini seçtiği 2020 anketinin kazananları açıklandı. Cushman & Wakefield Türkiye, uluslararası pek çok firmanın derecelendirildiği ankette geçen sene olduğu gibi tüm kategoriler genelinde birincilik sırasını korudu.

Cushman & Wakefield Türkiye, tüm kategorileri genelinde olduğu gibi “Aracılık ve Danışmanlık (Kiralama/Satış)” kategorisindeki birinciliğini de geçen yıl olduğu gibi korudu.

Bu yıl 16’ıncısı düzenlenen ve Türkiye’de gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerini sürdüren şirketlerin yüksek katılımıyla gerçekleştirilen anketin sonucunu değerlendiren Cushman & Wakefield Yönetim Kurulu Başkanı Tuğra Gönden, ödülle ilgili yaptığı açıklamada, hizmet verdikleri müşterilere, gayrimenkul konusunda her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını belirterek, “Bunu da hem kaliteden ödün vermeden hem de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimizle ortaya koyduğumuz tüm bu çaba aynı zamanda ülke ekonomisine katma değer sağlamaya yönelik. Güvenilecek güçlü bir stratejik ortağa sahip olmak çok önemlidir ve müşterilerimize, özellikle bu zorlu zamanlarda, kendileri için böyle bir değeri temsil ettiğimizi teyit ettikleri için teşekkür ederiz. “

Küresel sıralamanın zirvesindeki isim değişmedi

Euromoney ödüllerinde Cushman & Wakefield Türkiye’nin yanı sıra Cushman & Wakefield küresel anlamda da büyük bir başarı elde etti. Euromoney Real Estate Awards 2020’nin küresel değerlendirmesinde de zirvedeki ismini güçlendiren Cushman & Wakefield; “Danışman” kategorisinde dünya birinciliğinin yanı sıra, “Değerleme” ve “Araştırma” kategorilerinde de geçen yıl olduğu gibi birincilik sırasında yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG AIRSHOW 2020 Muhteşem Görüntülere Sahne Oldu

“Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow 2020” 13 Eylül Pazar günüSivrihisar Havacılık Merkezi, Necati Artan Tesislerinde gerçekleşti. Pandemi sebebiyle seyircisiz gerçekleştirilen organizasyonda Türkiye semaları muhteşem hava gösterilerine sahne oldu. 13.00- 17.00 saatleri arasında gerçekleşen gösteriler, uydudan, TV ve sosyal medya kanallarından Türkiye ve dünyadaki tüm havacılık tutkunlarına ulaştı. Türk Hava Kuvvetleri […]

Subscribe US Now

Betboo