Eugene Kaspersky, ?En İyi 100 Yönetici? listesinde

kobipostasi

Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab CEO?su ve Başkanı Eugene Kaspersky ve Kaspersky Lab Amerika Kıtası Kurumsal Satış Kıdemli Başkan Vekili Nancy Reynolds, CRN Dergisi tarafından hazırlanan kanaldaki ?En İyi 100 Yönetici? listesinde yer aldı. CRN Dergisi tarafından her yıl düzenli olarak açıklanan listede şirketlerin satışlarını artıran ve firmalarının geleceğini şekillendiren en iyi kanal yöneticileri açıklanıyor.

Kanaldaki ?En İyi 100 Yönetici? listesinde Eugene Kaspersky, önde gelen 10 yenilikçi yönetici arasında yer alırken; Nancy Reynolds ise küçük ve orta ölçekli işletmelerin yıldızları arasında yer aldı. Her iki yönetici de süregelen başarıları ve Kaspersky Lab?in kanala olan yüzde 100 bağlılığı temel alınarak bu listeye girmeye hak kazandı. Eugene Kaspersky ve Nancy Reynolds, Kaspersky Lab son kullanıcılarının güvenliği için sundukları üstün koruma, satış ve pazarlama kaynakları sağlamak da dahil olmak üzere, başarılı olmaları için gereken tüm araçları sağladıklarını gösterdiler.

Kaspersky Lab?in ortaklık programı satış fırsatlarına öncülük etmek, finans seçenekleri sağlamak, geniş kapsamlı eğitimler vermek, rekabetçi karşılaştırmaları ve diğer kaynakları paylaşmak için oluşturuldu. Model, ortakların kazanmalarına yardım ediyor ve son kullanıcıya benzersiz satış sonrası destek sağlıyor.
Şirketin son dört yıl içerisinde sunduğu en başarılı kurumsal ürün olan Windows destekli Kaspersky Endpoint Security 8 ve Kaspersky Security Center ile birlikte sunulan yeni hizmetler ortakların müşteri portföyleri içerisinde daha fazla gelir akışı elde etmelerine olanak sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İSO'nun en büyük çevre ödülü İÇDAŞ'ın

İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi AŞ, denizden tatlı su elde ederek, aynı suyla hem çeliğin soğutulması, hem enerji elde edilmesi ve hem de havuzlarda levrek ve çupra balık üretilmesine kadarki süreçlerde gösterdiği başarıyla İstanbul Sanayi Odası?nın ?Çevre Dostu Uygulama? kategorisindeki birincilik ödülünü kazandı. Adeta ödül avcısı haline gelen […]

Subscribe US Now