Esnaf ve KOBİ’lere millenicom’dan dost paketler

kobipostasi

Millenicom, Dost Paketleri ile esnaf ve KOBİ’lere sunduğu avantajlı hizmetlerine devam ediyor. Millenicom, Esnaf – KOBİ Dostu Ses ve kotasız, AKN’siz internet kampanyalarının yanı sıra şimdi de Bulut Santral kampanyasıyla, esnaf ve KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Telekomünikasyon sektöründe yenilikçi yapısıyla öne çıkan Millenicom, sunduğu avantajlı dost paketleri ve kampanyalarıyla esnaf ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap veriyor. İnternet paketleri, telefon hizmeti ve bulut santral olmak üzere farklı ihtiyaçları karşılayan MillenicomDost Paketler esnaf ve KOBİ’leri bekliyor.

İşyerinize özel modem hediyeli internet paketleri!
Millenicom AKN’siz (Adil Kullanım Noktası) ve KOTA’sız internet paketleri ve telefon hizmetlerini üç farklı seçenekle kurumsal müşterilerine sunuyor. Esnaf ve KOBİ’ler, 29.99 TL’den başlayan, uygun fiyatlı, sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz, fiber hızda internete Dost İnternet Paketleri kapsamında sahip olabiliyor. Millenicom Esnaf Dostu SesNet Paketi, her şey dâhil 58,99 TL karşılığında 300 dakika her yöne konuşma, sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz ve yüksek hızda interneti bedava modem ile birleştiriyor. Her şey dâhil bedeli 78,99 TL olan KOBİ Dostu SesNet Paketi’nde ise 1000 dakika her yöne konuşma, sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz, yüksek hızda internet ve modem hediyesi garanti ediliyor.

Millenicom’la sadece Ses paketleri de mümkün
Millenicom, Esnaf Dostu Ses Kampanyası kapsamında; esnaflara, 24 ay taahhüt verilmesi karşılığında, sabit hat ücretinin de dahil olduğu 500 dakikalık ses paketini ayda sadece 29,99 TL’ye sunuyor. Millenicom KOBİ Dostu Ses Kampanyası ise; 24 ay taahhüt verilmesi karşılığında KOBİ’lere sabit hat ücretinin de dahil olduğu 1000 dakikalık ses paketini ayda sadece 39,99 TL’ye sunuyor. Hem esnaflar hem KOBİ’ler, kampanya kapsamında uygun fiyatlara ek dakika alarak toplam dakikaları tek bir havuz gibi kullanabiliyor.

Bulut Santral ile cevapsız aramaları unutun!
Millenicom, Dost Bulut Santral Kampanyası ile yeni iş kuran ya da işini geliştirmek isteyen KOBİ ve esnaflara bir dijital santralin tüm özelliklerini ilk yatırım maliyeti olmadan kazandırıyor.
Bulut Santral Hizmeti kapsamında; karşılama mesajı, kuyruk oluşturma, birimler için farklı karşılama grupları kurma gibi santral işlevlerinin tamamı ücretsiz olarak sunuluyor. Tüm bu özelliklerin yanında, sabah 7 akşam 7 arası altyapının desteklediği en yüksek hızda kotasız, AKN’siz internet, ücretsiz VDSL modem, 1000 dakika her yöne ses paketi, 40 saat ses kaydı, yerinde kurulum hizmeti ve mevcut telefonları bulut santral ile kullanmayı sağlayan Cisco marka çevirici, 24 ay taahhüt ile ayda sadece 88,99 TL’ye sunuluyor. Dost Bulut Santral Kampanyası ile çalışan sayısı 5’e kadar olan esnaf ve KOBİ’ler hiçbir çağrıyı kaçırmıyor ve en yüksek hızda internetin keyfini çıkarabiliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İstanbul’u kentsel dönüşüm kurtaracak

45 yıllık deneyimiyle gayrimenkul sektörünün en deneyimli aktörlerinden Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, kentsel dönüşüm tartışmalarını yorumladı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin 50 bin civarındaki riskli konut tespitinin altını çizen Osman Yıldırım, “İstanbul’un kapısında bekleyen bir deprem var. Sayın Özhaseki’nin de belirttiği gibi 50 bin riskli […]

Subscribe US Now

Betboo