Esnaf ve KOBİ’ler Türk Telekom’un desteğiyle dijital dünyanın imkanlarından faydalanıyor

admin

Türk Telekom, teknolojinin sunduğu imkanlarla esnaf ve KOBİ’lerin hayatını kolaylaştırıp, onların kazançlarını artırdığı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Türk Telekom, 190’dan fazla ülkede 160 milyondan fazla kullanıcısı bulunan dünyaca ünlü web sitesi kurma platformu Wix ile Türkiye ekonomisinin bel kemiğini oluşturan Esnaf ve KOBİ’lere yönelik olarak önemli bir iş birliğine imza attı.

Türk Telekom, bulut tabanlı, binlerce hazır teması olan internet sitesi kurma platformu WiX ile gerçekleştirdiği Dijital İşyerim kampanyası ile Esnaf ve KOBİ’lerin, kısa süre içinde internette kendi mağazalarını, bloglarını, portfolyolarını açmalarını ve internetten randevu ve rezervasyon verebilmelerini sağlayarak dijitalleşme hedeflerine önemli katkı sağlayacak. Türk Telekom’un Dijital İşyerim paketleriyle, esnaf ve KOBİ’ler artık e-ticaret sektöründe yer alarak, rekabet karşısında, ulaşılabilir fiyatlarla dijital kimlik sahibi olabilecekler. Ayrıca satış sonrası desteği Türkçe dil seçeneği ile 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde alabilecekler.

Türk Telekom Sabit İnternet Müşterilerine Özel Wix Premium Paketli Teklifler

Kullanıcılar; 8 Mbps’ye kadar limitsiz internet WiX Standart Premium paketinin 74,90 TL’ye, Temel İşletme Premium Paketi’nin ise 84,90 TL’ye sunulduğu kampanyanın detaylarına https://kurumsal.turktelekom.com.tr/internet/kampanyalar/sayfalar/dijital-isyerim-kampanyasi.aspx linkinden ulaşabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bakan Dönmez: Kamu binalarında 2.4 milyar TL’lik enerji tasarrufu yapılacak

Enerji Verimliliği Derneği tarafından düzenlenen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile iş dünyasının buluştuğu “İstişare Toplantısı” Swissotel’de yapıldı. Enerji sektörünün oyuncularının yanı sıra çok sayıda kamu kuruluşu, finans sektörünün temsilcileri ve sivil toplum örgütlerinin yöneticilerinin katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, enerji […]

Subscribe US Now