Erkek modasında spor ayakkabı rahatlığında botlar ve hiker sneakerlar dikkat çekiyor

admin

Uzun yürüyüşlere uygun sneaker modeller, son dönemin yükselen trendi bilekli, mini bot tarzı spor ayakkabılar ve yeni yorumuyla karşımıza çıkan “hiker” botlar bu koleksiyonu şekillendiriyor. Timberland Sonbahar Erkek ayakkabı koleksiyonundaki MTCR bot koleksiyonu, klasik Timberland botların en üst kalite deri materyalini ultra hafif sneaker taban özellikleriyle tamamlanıyor.

Retro seven şehirli erkeklerin favorisi Brooklyn, hiker modeliyle sezona giriş yapıyor. Yürüyüş ayakkabılarına stil katarak markanın hem outdoor hem de şehir ortamına mükemmel uyumunu ortaya çıkaran spor ayakkabı koleksiyonu Brooklyn bu sezon da karşımızda. Bağcıklı, yırtılmaz kumaş ve en üst kalite nubuk deri malzemeden üretilen ultra hafif ve rahat Oxford tipi Brooklyn sneaker koleksiyonunda bu sezon yeni renkler ve modeller var.

Geçen sezonun favorisi, genç ve dinamik erkekler için tasarlanan Cityroam Chukka  modelinde ise bu sezon yeni renkler var. Dünyada outdoor ürün inovasyonunda çığır açan Timberland saha botlarının yıllara dayanan bilgi birikimi üzerine geliştirilen, yuvarlak burunlu, bağcıklı, bilek kısmı kumaş ve tamamı deri bir bot olan model, ikonik Cupsole teknolojisiyle de dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

“Dijital Gelecek” Vizyoner19 Zirvesinde Başlıyor

İnsan odaklı, katma değeri yüksek ve milli üretim vizyonuyla çalışmalarını sürdüren MÜSİAD, dünyada meydana gelen teknolojik gelişmelere dikkat çekmek amacıyla; bu yılki Vizyoner19 Zirvesi’nin konusunu “Dijital Gelecek” olarak belirledi. Türkiye’nin bölgesinde söz sahibi, küresel ölçekte ise etkin bir rol oynayan ülke olmasının teknolojik bağımsızlık ve sürdürülebilir ekonomik gelişmelerle doğrudan ilgili […]

Subscribe US Now

Betboo