ERİKLİ İLE TRABZONSPOR #yanyana

KOBİ Postası

Türkiye’nin lider ambalajlı su markası Erikli ‘Su Sponsoru’ olarak 2020-2021 sezonunda da Trabzonspor’un yanında olmaya devam ediyor.
Erikli, imzalanan sponsorluk anlaşmasıyla Trabzonspor’un üst üste 3 sezondur Su Sponsoruluğunu üstlenmiş oldu.
Türkiye’nin en sevilen su markası Erikli, Trabzonspor’un üst üste 3. kez ‘Su Sponsoru’ olduğunu duyurdu. İmzalanan sponsorluk anlaşması ile Erikli, sporun toplum üzerinde yarattığı pozitif etkisine olan inancını da bir kez daha ortaya koymuş oldu. Anlaşma, taraftara destek olmak amacı ile gerçekleştirilecek pazarlama ve iletişim faaliyetlerini de kapsıyor.
Erikli Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı, Trabzonspor’u destekliyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek şunları aktardı: “Erikli olarak uzun yıllardır sporu desteklemekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Bu topraklardan doğan ve tüketicisinin kalbinde yer edinen bir marka olarak, futbolun birleştirici ve mutlu edici gücüne inanıyoruz. Trabzonspor, 50 yıllık mazisi ile ülkemiz futbol mozağinin en renkli parçalarından bir tanesi. #yanyana sloganı ile çıktıkları yolculukta “Karadeniz Fırtınası’’nın bu sene de yanında olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Sağlığın değerini fazlası ile hissettiğimiz bu günlerde, sporcularımıza ve takımlarımıza sağlıklı ve keyifli bir sezon diliyorum.”
Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ise sponsorluk anlaşması ile ilgili “Erikli’nin bu sezon da yanımızda olmasından dolayı çok mutluyum. İki marka olarak yan yana gelme kararı alıyorsanız elbette ki önemli değerleri paylaşmanız gerekiyor. Erikli’nin marka gücü ile takımımıza güç kattığını düşünüyorum. Genç ve dinamik takımımızın ortaya koyduğu performansta katkısı tartışılmaz olan suyun, şüphesiz kalitesine güvendiğimiz Erikli markası ile sağlanmasından dolayı içimiz çok rahat. İş birliğimizin uzun yıllar daim olmasını dilerim’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİNDE GÜNCELLEME VE ARTIŞ…

Enver Erkan, Tera Yatırım >> Türkiye’de ekonomik güven endeksi Eylül ayında da artarak tüketici, reel kesim (imalat sanayi) ve hizmet sektörü endeksleri ile beraber 88,5 seviyesine doğru yükseldi. Eylül döneminde tüketici güven endeksi 82 değerine yükselirken, reel kesim güven endeksi 105,7, hizmet sektörü güven endeksi 74,9 değerini aldı. Endekse negatif […]

Subscribe US Now