Enuygun ile uçak bileti, otobüs bileti ve otel aynı anda tek bir uygulamada

admin

Türkiye’nin lider Seyahat Sitesi Enuygun.com, sürdürülebilir bir stratejiyle pandemi dönemine rağmen teknoloji yatırımlarında gaza basmaya hız kesmeden devam ediyor. Mobil uygulamasındaki son güncellemeyle birlikte uçak ve otobüs biletinin yanında aradığınız oteli de bulmanıza imkân sağlayan Enuygun.com, tüm seyahat ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama üzerinden karşılaştırarak satın almanın kolaylığını yaşatıyor. Uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetlerini Türkiye’de bir ilk olarak tek uygulamada sunan ENUYGUN, son güncellemesini tanıtmaya başladı.

Türkiye’nin seyahat sitesi Enuygun.com, teknoloji yatırımlarına devam ediyor. Enuygun.com, ENUYGUN mobil uygulamasındaki son güncellemeyle beraber Türkiye’de uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetini aynı anda bulabileceğiniz tek uygulama özelliğine sahip oldu. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ENUYGUN, müşteri deneyimine odaklanarak tüm seyahat ihtiyaçlarının ve satın alma sonrası desteğin tek bir uygulama üzerinden karşılanabildiği son güncellemesi ile kullanıcıları için hayatı kolaylaştırmaya odaklanıyor.

“Sektör özelinde devrim gerçekleştiriyoruz”

Yeni uygulama kapsamında açıklamada bulunan Enuygun.com’un Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CGO) Özge Beşirli, mobil kanallardaki kullanıcı deneyimini iyileştirmek,optimize etmek ve yeni ürünler eklemek için bu alandaki inovatif çalışmalarını hayata geçirdiklerini söyledi. Özge Beşirli, “Mobil yaşadığımız bu deneyim çağında kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaya odaklanıyoruz. ‘Tüm seyahat ihtiyaçları için tek uygulama’ mottosu ile çıktığımız bu yolda ENUYGUN mobil uygulamasına otel hizmetimizi de ekledik.Yenilenmiş ENUYGUN mobil uygulaması sayesinde kullanıcılarımız istedikleri her an, her yerden uçak ve otobüs biletinin yanında aradığı oteli de aynı anda bulabilecek, rezervasyonlarını yaptırabilecek. Satın alınan uçak bileti, otobüs bileti ve yaptırılan otel rezervasyonunu aynı uygulama üzerinden farklı sekmelere tıklayarak kolaylıkla görebilecek. Bu özelliklerin dışında inovasyon ve teknolojiye olan bakış açımızla kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaya odaklanma çalışmalarımız devam ediyor. Yakın zamanda duyuracağımız farklı çalışmalarımızın da olacağının şimdiden sinyalini verelim. Kurulduğumuz günden bu yana, online seyahat sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle sektörü geliştiriyor ve devrim gerçekleştiriyoruz.” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Canon’dan yeni imagePRESS modelleri ile Renkli Dijital Baskıda Yeni Standartlar

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, imagePRESS serisinin yeni üyeleri C9010VP ve C10010VP modelleri ile baskı işletmelerinin ve kurum içi baskı odalarının üretkenliğini arttırıyor. Güçlendirilmiş otomasyon ve kapsamlı medya işleme becerileriyle kendini kanıtlamış ve güvenilir bir teknoloji platformu temel alınarak üretilen imagePRESS C9010VP ve C10010VP, verimliliği ve çok yönlü uygulama seçenekleriyle baskı […]

Subscribe US Now

Betboo