ENGLISH NINJAS YENİ YATIRIMA İMZA ATTI

admin

Dünyanın birçok ülkesinden kullanıcıya anadili İngilizce olan eğitmenler ile canlı, sesli ve görüntülü konuşma pratiği sağlayan English Ninjas, ikinci tur yatırımını TRPE Venture Partners’ın yönettiği Netaş Wesley Clover Teknoloji Fonu’ndan (NWCTF) aldı. Seri girişimci Ali Servet Eyüboğlu tarafından Mayıs 2016’da kurulan English Ninjas, geçtiğimiz yıl Türkiye’nin önde gelen melek yatırımcılarından ilk tur yatırımını almıştı. Kurulduğu günden bu yana 100 bin kayıtlı kullanıcıyı aşan ve 500’den fazla anadili İngilizce olan eğitmenler ile on binlerce saat online İngilizce konuşturan English Ninjas, bu yatırımla Türkiye’deki büyümesini artıracak. Girişim ayrıca şu ana kadar organik büyüme kaydeden global operasyonunu, Netaş Wesley Clover Teknoloji Fonu’nun global network desteğiyle daha da hızlandıracak.

Yüzde 120 büyüme sağladı!

English Ninjas’ın Kurucusu Ali Servet Eyüboğlu, girişimin Türkiye’deki bireysel büyümesine ek olarak kurumsal alanda da Koç Holding, Turkcell, Zorlu Holding, PWC, Allianz ve Sodexo gibi kurumlar tarafından da tercih edildiğini belirtti. Yeni yatırım konusunda da konuşan Eyüboğlu, “Kurulduğumuz günden beri İngilizce konuşma konusunda sıkıntı çeken ve daha iyi İngilizce konuşmak isteyen binlerce kişiyi yurt dışındaki eğitmenlerimizle her gün yüzlerce saat İngilizce konuşturduk. English Ninjas ile kullanıcılarımız her geçen gün daha iyi ve akıcı İngilizce konuşuyor. 2017 son çeyreğinde gelirlerimizi yüzde 120 artırdık. Fondan aldığımız bu yatırım ile Türkiye ve yurt dışı pazarlarındaki büyümemizi hızlandıracağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

E-TİCARET SEKTÖRÜ 2018’DE YÜZDE 40’DAN FAZLA BÜYÜYECEK

Türkiye’de e-ticaret sektörü büyümesini büyük bir hızla sürdürüyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 2015 yılında 25 milyar liraya yaklaşan Türkiye e-ticaret cirosunun bir yılda yüzde 20’nin üzerinde büyüyerek, 2016 yılı sonunda 30 milyar lirayı geçtiğini açıkladı. E-ticaret sektöründe yaşanan büyümeyi değerlendiren, Türkiye’de ilk kez anahtar teslim abonelik e-ticaret […]

Subscribe US Now