Enerjisa Dağıtım Şirketleri , Sektörün Sorunlarına ‘ İVME ‘ ile Çözüm Üreterek Bir İlke İmza Atacak

admin

Enerjisa Dağıtım Şirketleri tarafından düzenlenen ve Viveka işbirliği ile yürütülecek olan “İVME Hızlandırma Programı” ile enerji endüstrisindeki problemlere çözümler sunacak girişimler enerji sektörüyle buluşacak. Program çerçevesinde, sektördeki mevcut sorunlara çözümler getirilirken, girişimcilerin ürünlerini doğrulamasına ve ölçeklendirmesine de katkı sağlanacak. Girişimciler için programa son başvuru tarihi 20 Eylül.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri takip ettiği dekarbonizasyon, dijitalleşme, merkezsizleşme gibi global ana trendlerin ışığında “İVME Hızlandırma Programı” ile enerji endüstrisinde etki yaratan girişimleri hem sektörün güncel problemlerine, hem de değişim ve kriz zamanlarında hızlı çözüm bulma ve geleceğin fırsatları yakalama konularında destekleyecek. Program ile ürün prototipini çıkartmış girişimlerin, ticarileşme ve ölçeklenme arasındaki eşiği atlamaları da desteklenerek, girişimci ekosisteminin gelişmesine de katkı sağlanacak.

İVME Hızlandırma Programı’na başvurular Yapay Zekan ve Veri Analitiği, IoT ve Akıllı Sistemler ve ISG olmak üzere üç odak alan altında, ürünleri veya teknolojileriyle çözüm üreten teknoloji girişimleri ve ekipleri katılabilecek. Ağustos ayında başlayan başvuruların son tarihi ise 20 Eylül 2020.

Programa Kabul Edilen Girişimler Enerjisa Ekosistemin Tüm İmkanlarından Faydalanacak

Programa kabul edilen girişimler Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin İnovasyon ve Ar-Ge imkanlarından yararlanacak. Uygun bulunan projeler Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin ulusal yatırım ekosistemine dahil edilecek ve Eurogia, Free Electrons ve InnoEnergy gibi uluslararası enerji sektörü bağlantılarından faydalanması sağlanacak.

Program hakkında Eylül ayında üst düzey yönetici katılımıyla iki webinar düzenlenecek

Programın odak alanları ile ilgili 10 Eylül ‘de Enerjisa Enerji Bilgi Teknolojileri Ve Dijital İş Yönetimi Bölüm Başkanı Mehmet Fırat katılımıyla, 18 Eylül’de ise Enerjisa Enerji CEO’su Murat Pınar katılımıyla iki webinar düzenlenecek. Webinar katılım linkleri ise Enerjisa sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

QNB Finansbank’a ‘toplumsal değer’ ödülü

QNB Finansbank, Minik Eller Büyük Hayaller Kurumsal Sosyal Sorumluluk platformu kapsamında faaliyetlerini sürdürdüğü ‘Minik Eller kod Yazıyor’ projesiyle Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) Ödülleri’nde Toplumsal Değer kategorisinde özel ödülün sahibi oldu. Türkiye Sermaya Piyasaları Birliği tarafından bu yıl 5.’si düzenlenen TSPB Piyasa Ödülleri kapsamında QNB Finansbank, Minik Eller Kod Yazıyor […]

Subscribe US Now

Betboo