Enerji maliyetlerini düşürmek için güneşten faydalanın

admin

Antalya’da düzenlenen ENEREX Enerji Verimliliği ve Dönüşümü Fuarı, yenilenebilir enerjinin gerek enerji maliyetleri gerekse verimlilik anlamında önemini bir kez daha ortaya koydu. Dünyanın en büyük güneş paneli üreticilerinden HT Solar Enerji de fuar için yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerine 60 hücreli Mono 330 W ve 72 hücreli Bifacial Half-Cut 400W güneş panellerini sergiledi.

Enerji maliyetlerini aşağıya çekmek ve Türkiye’nin en büyük döviz gider kalemlerinden enerji ithalatını azaltmak hedefiyle ziyaretçileri bir araya getiren ENEREX Enerji Verimliliği ve Dönüşümü Fuarı Antalya’da gerçekleştirildi. 3 gün süren ve sektörün tüm paydaşlarını gerek fuar gerek oturum ve panellerle bir araya getiren fuar, yenilenebilir enerji alanında son gelişmeleri de gündeme taşıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri Profesyonel Yarışma finalistleri belli oldu

Dünya Fotoğraf Organizasyonu, 2020 Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri için Profesyonel yarışmada finalist olan ve kısa listeye kalan fotoğrafçıları duyurdu. Aynı zamanda 2019 Sony Profesyonel Hibe Fonu’nu kazanan fotoğrafçıların yeni projelerine dair ayrıntılar da açıklandı. Profesyonel yarışma finalistlerinin ve Hibe Fonu almaya hak kazanan fotoğrafçıların çalışmaları, 17 Nisan – 4 Mayıs […]

Subscribe US Now

Betboo