Endüstriyel mutfakların temizlik elçisi… “İnoksclean”

kobipostasi

s1379054738_inoksan_inokscleanEndüstriyel mutfak sektörünün güçlü tedarikçisi İnoksan, mutfak profesyonellerinin temizlikte de çözüm ortağı oluyor. Teknolojik üstünlüğü sayesinde kullanım kolaylığı, bakımı kolay malzemeler ve en önemlisi hijyen kurallarına uygun, tasarruf sağlayan ürünleriyle sektöründe lider olan İnoksan, sektör tecrübesini endüstriyel temizlik alanına da yansıtıyor.

Her geçen gün artan toplum bilinci, üreticilerin endüstriyel alanlardaki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına daha fazla hassasiyet göstermesini gerektiriyor. Bu doğrultuda; ürettiği ürünü korurken,  insan sağlını korumayı da amaçlayan, markasıyla kalitesi bütünleşen İnoksan, yılların verdiği tecrübe ve kazandığı güveni arkasına alarak, İnoksclean markasıyla endüstriyel temizlik sektöründe de faaliyet gösteriyor.

İnoksan’ın hijyen markası İnoksclean; turizm, eğitim, sağlık işletmeleri ve diğer tüm işletmelerde mutfak yatırımı kadar önemli olan mutfak ekipmanlarının ömrünü ve verimliliğini korumayı da başarıyor. 1980 yılından bu yana endüstriyel mutfak sektörüne ilkleri kazandıran İnoksan, her marka endüstriyel ekipman için kullanılabilecek endüstriyel temizlik ürünlerini mutfak profesyonellerinin beğenisine sunuyor. İnoksclean ürünleri; ekipmanları sadece temizlemekle kalmayıp bakımını da yaparak ilerde oluşabilecek hasarın ve maliyet kaybının önüne geçiyor. Doğru endüstriyel temizlik kullanımı işletmelere sadece hijyen değil, enerji, su, personel ve zaman tasarrufu da kazandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursa Carrefour AVM’nin Alfa Romeo talihlisi aracını teslim aldı

Bursa Carrefour AVM, 3 Temmuz – 3 Eylül günleri arasında düzenlenen Alfa Romeo Giulietta kampanyasının talihlisi aracını Avm Müdürü Ahmet Serhan Sert’in elinden teslim aldı. Yönetimi Cefic Türkiye tarafından yapılan Bursa Carrefour AVM’de Shop & Win kart sahipleri arasında düzenlenen Alfa Romeo Giulietta çekilişinin talihlisi Ercan Topaloğlu aracını teslim aldı. […]

Subscribe US Now