En zengin ve en iyi içerikler ‘beIN CONNECT’ ile parmaklarınızın ucunda

admin

Yenilikçi projeleriyle üyelerine avantajlarla dolu hizmetler sunan Digiturk, izleyicilerinin seyir zevkini artırmak ve sunduğu geniş içerik arşivinin etkin şekilde kullanılmasını sağlamak üzere yürüttüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Daha önce kanal markalarını beIN çatısı altında toplayan Digiturk, benzer bir adım atarak Digiturk Portal’ın en sevilen uygulaması ‘Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde’yi ‘beIN CONNECT’ ismiyle yeniledi.

Yerli ve yabancı filmlerden dizilere, belgeselden spora Türkiye’nin en geniş arşivine sahip olan beIN CONNECT, en kaliteli içeriğe her an her yerde erişimi mümkün kılarken, benzersiz özellikleriyle de fark yaratıyor.

Herhangi bir ekranda izlemeye başladığınız bir içeriği daha sonra beIN CONNECT üzerinden televizyondan, bilgisayardan, akıllı telefondan veya tabletten istediğiniz an kaldığınız yerden izlemeyi mümkün kılan ve daha önce yapılan izlemelere göre üye bazlı izleme alışkanlıklarınızı öğrenerek, binlerce içeriğin arasından zevklerinize uyan yapımları öne çıkaran beIN CONNECT, tüm Digiturk üyelerine hiçbir ek ücret ödemeden hizmet verecek. Platform böylece sayısız ödüllü 2000’den fazla yerli ve yabancı film ile 4000’den fazla yerli ve yabancı dizi bölümünü beIN CONNECT ayrıcalığı ile üyeleriyle buluşturacak.

Tek bir hareketle ekran değişimi mümkün

beIN CONNECT benzersiz bir televizyon izleme keyfi sunuyor. Herhangi bir içeriği mobil cihazlardan takip ederken sadece bir parmak hareketi ile görüntüyü TV’ye aktarmak ve kaldığınız yerden izlemeye devam etmek mümkün olduğu gibi, akıllı telefonunuzu sanal kumanda haline getirmek, kaçırdığınız bir diziyi, filmi, programı tekrar izlemek, uzaktan kayıt emri vermek münkün.

En zengin ve en iyi içerikler Digiturk’te

Son 1 yıl içinde 58 milyon içeriğin tüketildiği beIN CONNECT’te ödüllü diziler, filmler, en çok izlenen programlar ve en çok gişe yapan filmleri bulmak mümkün.

BOX OFFICE’ini dünyada ses getiren ödüllü filmlerle zenginleştirmeyi sürdüren, House of Cards, Game Of Thrones, West World, Mr. Robot gibi fenomen haline gelen dizileri Amerika’dan 2 saat sonra ekranlarına taşıyan ve 24 saatten kısa süre içinde altyazı ve dublaj seçenekleri ile sunabilen, her yıl özel pop-up kanalı ve canlı yayınları ile izleyicilerine Oscar dönemi heyecanını yaşatan Digiturk; en zengin ve kaliteli içerikleri beIN Connect ile üyelerinin parmaklarının ucuna taşıyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türk Telekom’un Anneler Günü Reklamında Başrol Filiznur ve Süreyya Annenin

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni iletişim strateji ‘Sen Yeter ki Hayal Et’ ten hareketle Anneler Günü’nü kutlayan duygusal bir filme imza attı. TBWA imzasını taşıyan reklam filminde genç milli sporcu Filiznur İmer ve annesi Süreyya İmer rol alıyor. Reklam filminde, çocuklukta yüzde 94 zihinsel engelli […]

Subscribe US Now

Betboo